هیچ محصولی یافت نشد.

آرماف Armaf برندی از دل خاورمیانه با تجسم عطرهای فرانسوی
برندی تقریبا جدید در صنعت عطر و ادکلن از امارات متحده عربی در سال 2015 وارد این صنعت شد و با تکیه بر اصول خلاقیت و نوآوری قدم های خود را در این مسیر محکم برداشت و اکنون از بسیاری از رقیبان قدیمی خود بهتر عمل می‌کند.

از بسته بندی تا تولید عطر

شرکت آرماف در آغاز با هدف تولید بطری های لوکس ایجاد شد اما با گذشت مدت کوتاهی مدیران این شرکت به فکر تولید عطر افتادند. البته مسیر رشد برند آرماف یک شبه نبود. آنها در آغاز شروع به ساخت عطر برای برند های طراح کردند. پس از مدتی فعالیت در این زمینه، به این نتیجه رسیدند وقت آنکه به عنوان یک برند در عرصه عطر وارد شود رسیده. در نهایت برندی که امروزه بعنوان آرماف شناخته می‌شود، متولد شد. گفتنی است برند آرماف به طور میانگین سالانه 3تا 5 عطر به بازار عرضه می‌کند.

آرماف، برندی موفق آفریقا و هند

تمرکز اولیه آرماف بر بازار آفریقای جنوبی بود. آرماف با استفاده از دانش خود در مورد عطر و نحوه واکنش آن به پوست انسان، عطری باکیفیت بالا و شیرین را طراحی کرد که به خوبی با آب و هوای آفریقای جنوبی و پوست مردم آن هم‌خوانی داشت.
عطرهای آرماف به سرعت در بازار آفریقای جنوبی به شهرت رسید و موفقیت حاصل از آن باعث شد تا آرماف روی مناطق مختلف تمرکز کند و این بار خود را به هند معرفی کند. افزایش جمعیت به آرماف اجازه داد تا موفقیت و ثبات خود را به عنوان یک تولید کننده عطر باکیفیت، بیشتر کند و با سرعتی شگفت انگیز آرماف در بیش از 20 کشور به دلیل طیف گسترده ای از عطرهای جدید و با طراوت خود شناخته شد.

آیتم های محبوب برند آرماف

بیشتر عطرهای این برند در حوزه عطرهای دیزاینری و ارزان قیمت هستند اما عطرهایی که در کلکسیون کلاب دی نویت (Club de Nuit Collection) هستند، موفق‌تر از سایر عطرهای برند آرماف هستند.عطر آرماف کلاب دی نایت Club de Nuitدر بین عطرهای مردانه این مجموعه، کلاب دی نویت اینتنس (Club de Nuit Intense Man) محبوبیت فراوانی دارد. این عطر با کرید اونتوس مردانه شباهت بسیاری دارد و یک عطر مرکباتی به شمار می رود. از لحاظ پخش بو و ماندگاری بسیار عالی عمل کرده و رایحه ای با کیفیت دارد. یکی دیگر از عطرهای این کمپانی که مخصوص خانم ها تولید شده است، کلاب دی نویت (Club de Nuit) است که این عطر نیز در فضای شنل کوکو مادمازل طراحی شده.

فروشگاه معتبر خرید محصولات برند آرماف در ایران

علاقه مندان به خرید ادکلن مردانه و خرید ادکلن زنانه برند آرماف می‌توانند به سایت کالا بی کالا، با اطمینان از اصل بودن محصول مراجعه کنند و محصولات آرماف را در کوتاه ترین زمان در اختیار داشته باشند.