هیچ محصولی یافت نشد.

برند ارض الزعفران

برند ارض الزعفران برای کشور امارات می‎‌باشد و محصولات عربی نیز مانند محصولات غربی پیشرو هستند. این برند تولید کننده عطرهای معتبر خاورمیانه است که عطرهای عربی و شرقی تولید می‌کند. این برند یک نام تجاری نسبتا جدید در بریتانیا است اما به دلیل طیف وسیع عطرهای شرقی برای مردان و زنان متقاضیان این برند در حال افزایش است. ارض الزعفران یک شرکت تولید عطر با سابقه در امارات متحده عربی است که در این مقاله می‌خواهیم به معرفی بهترین عطرهای این برند بپزدازیم.

ادکلن حروف Huroof

ادکلن حروف Huroof برند ارض الزعفران همانطور که از نامش پیداست انتقال دهنده حرف‌هاست. ادکلن‌های عربی به خصوص محصولات برند ارض الزعفران به نت‌ها و رایحه‌های خاصی که دارند معروف هستند. ادکلن خروف با فرمول خاصی که دارد برای تمام فصول سال مناسب است. این عطر با رایحه گرمی و شرقی مورد استفاده بانوان و آقایان می‌باشد. ادکلن حروف با شیشه‌ای خاص و ظریف و حجم 100 میلی‌لیتری ماندگاری و پخش بو بالایی دارد و شما را تا مدت‌ها از خرید ادکلن بی‌نیاز می‌کند. با استفاده از این ادکلن سلیقه فوق‌العاده خود را به دیگران نشان دهید.

نت‌های ادکلن حروف Huroof

نت آغازین: گل رز، زعفران

نت میانی: گل‌های سفید

نت پایانی: عنبر، عود کاج، مشک

ادکلن حیاتی Hayaati

ادکلن حیاتی Hayaati یرند ارض الزعفران ادکلن مردانه با رایحه‌ای شیرین، خنک و تلخ در گروه بویایی گلی، میوه‌ای، چوبی و عودی قرار دارد. حیاتی با کیفیتی عالی، ماندگاری و پخش بو بالا یکی از بهترین محصولات این برند است.

نت‌های ادکلن حیاتی Hayaati

نت اغازین: پوست گریپ‌ فروت، شکلات، برگ بو

نت میانی: روایح چوبی، روایح میوه‌ای، ماده معطر لادن

نت پایانی: بخور خوشبو، نعناع هندی، چوب عود آگارد

hayaati

ادکلن دارالشباب رویال Daar al Shabab Royal

ادکلن دارالشباب از برند معروف ارض الزعفران با ماندگاری و پخش‌بو بالا به صورت طبیعی تولید شده‌است. این ادکلن در گروه بویایی گلی، مرکبات، ادویه و چوبی قرار دارد و برای استفاده در تمام فصول سال به ویژه پاییز و زمستان مناسب است.

نت‌های دارالشباب Daar al Shabab

نت آغازین: لیمو، مریم گلی

نت میانی: داچین، هل، بادام سوخته، حنا

نت پایانی: کهربای سیاه، نعناع هندی، شاهبوی، چوب قرمز برزیلی

ادکلن دارالحنین Daar al Haneen

ادکلن دارالحنین برند ارض الزعفران عطری زنانه و جذاب با رایحه خنکف ملایم و کمی شیرین است. این عطر در گروه بویایی گلی و شرقی قرار دارد و برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. این عطر مناسب خانم‌های جوان و شیک‌پوش است که می‌خواهند در حین ظرافت در مرکز توجه نیز قرار بگیرند.

نت‌های ادکلن دارالحنین Daar al Haneen

نت آغازین: زعفران، مشک، عود، پرتقال، چوب صندل

نت میانی: زنجبیل، عنبر، پاتچولی

نت پایانی: رز، یاسمن، یلانگ یلانگ

ادکلن الصیاد al Sayaad

ادکلن الصیاد برند ارض الزعفران بوی خنک و ملایمی دارد و حس طراوت را به شما هدیه می‌دهد. الصیاد یک عطری اسپرت است که با ماندگاری و پخش بو بالا هم برای استفاده مردان و هم زنان مناسب است.

نت‌های ادکلن الصیاد al Sayaad

نت آغازین: هل، سرو، رزماری، گریپ فروت

نت میانی: یلانگ یلانگ، کندر، توبرز

نت پایانی: سرو، چوب صندل، وتیور

ادکلن سما دبی سروری Sama Dubai Saroori

ادکلن سما دبی سروری با رایحه شیرین و ملایم در گروه بویایی گلی و مرکباتی قرار دارد. سما دبی یک عطر حیرت انگیز برای خانم‌های شیک‌پوش است که استفاده از آن در چهار فصل سال به شما حس طراوت می‌بخشد.

نت‌های ادکلن سما دبی سروری Sama Dubai Saroori

نت آغازین: گل رزف مرکبات

نت میانی: گل یاس، گل رز، ارکیده، دارچین، شکلات

نت پایانی: چوب صندل، عنبر، مشک

ادکلن موصوف رمادی Mousuf Ramadi

ادکلن موصوف رمادی از برند ارض الزعفران عطری مشکی رنگ با رایحه خنک و ترش که در دسته مرکبات معطر قرار دارد و عطری مردانه با رایحه میوه‌ای برای استفاده در ساعات گرم شبانه روز می‌باشد.

نت‌های ادکلن موصوف رمادی Mousuf Ramadi

نت آغازین: ترنج، برگ درخت نارنج، لامی، تمبرهندی

نت میانی: بنفشه، جوز، فلفل، هل

نت پایانی: خزه درخت بلوط، مشک، کهربا

mousof ramadi

ادکلن امیرالقلوب Amir al Qolob

ادکلن امیرالقلوب از برند ارض الزعفران عطری معطر و کلاسیک مردانه با رایحه خنک و تند است. این ادکلن در گروه بویایی چوبی و گیاهی قرار دارد و عطریات معطر انگلیس الهام گرفته است.  عطر امیرالقلوب با ماندگاری و پخش بو بالا تولید شده و مناسب آقایان لاکچری و شیک پوش است.

نت‌های ادکلن امیرالقلوب Amir al Qolob

نت آغازین: گل رز، هل، گریپ‌فروت، ترخون

نت میانی: سدر، جوز هندی، برگ توس

نت پایانی: چوب صندل، چوب گایاک، خس‌خس

قیمت و خرید ادکلن‌های برند ارض الزعفران

ادکلن‌های ارض الزعفران برای خاص پسندان یک پیشنهاد ویژه است. این برند برای انواع سلیقه‌ها عطرهای خاص و موردپسند دارد و اگر سلیقه شما گرم یا سرد برای هر دو، گزینه‌های متنوعی را پیش روی شما قرار داده است. رایحه‌های تند، شیرین و تلخ در کنار سرد یا گرم بودن، عطرهای خارق‌العاده‌ای را به وجود می‌آورد.