در حال نمایش 3 نتیجه

ادوتویلت دیویدوف زینو Davidoff Zino مردانه حجم 125 میلی لیتر اورجینال

قیمت اصلی 2,950,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,850,000 تومان است.

ادوتویلت دیویدوف کول واتر Davidoff Cool Water مردانه حجم 125 میلی لیتر

قیمت اصلی 2,990,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,499,000 تومان است.

ادوتویلت دیویدوف چمپیون Davidoff Champion مردانه حجم 90 میلی لیتر

قیمت اصلی 2,790,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,100,000 تومان است.

معرفی برند دیویدف Davidoff

Davidoff يک کمپانی توليد تنباکو سوييسی است که توسط Henri Davidoff در اوايل قرن 20 تاسيس شد.
این کمپانی ساعتهای منحصر به فرد، قلم و خود نویس و کالاهای چرمی ، عطرهای معتبر، عینک، کنیاک وقهوه نیز تولید می کند. DAVIDOFF خود را متعهد کرده است تا کالاهایی با بهترین مواد تشکیل دهنده در جهان را به ارمغان بیاورد. هدف از طراحی، الهام و مهارت این بود که به کیفیت نهایی و قابلیت اطمینان دست یابد.
این بخشی از فلسفه کمال DAVIDOFF است.خانواده ی ديويدف که دراصل روسی بودند ، در سال 1906 به دليل مشکلات سياسی روسيه به سوييس مهاجرت کردند . او بعد از اتمام تحصيلات عالی برای فراگيری تجارت تنباکو به آمريکای مرکزی و جنوبی سفر کرد و توانست اولين مغازه ی تنباکوفروشی خود را سال 1912 در Geneva راه اندازی کند. پسر وی Zino به سرزمين پدری اش بازگشت و حرفه ی توليد و فروش تنباکو را دنبال کرد.
محصولات با نام تجاری DAVIDOFF باید بهترین کیفیت، سبک و شیوه زندگی مثبت را توسط شرکت زینو دیویدوف، بنیانگذار شرکت نشان می داد. زینو Davidoff (1906 – 1994)، تاجری ماهر و حرفه ای با چشم انداز بلند به دنبال کاوش جهان برای الهام بود و همیشه برای کیفیت برتر تلاش می کرد. او شاد می زیست و از لذت های ساده زندگی بهره می برد و دوستان خود را شریک می کرد. تخصص ، استقامت همراه با شخصیت منحصر به فردش، او را به یک انسان افسانه ای تبدیل کرد.
امروزه نام تجاری DAVIDOFF در سرتاسر جهان به عنوان یکی از موفق ترین برند ها طنین انداز است. کیفیت برتر، DAVIDOFF را به عنوان برندی لوکس معرفی می کند.
اولين عطر و ادکلن ديويدف در سال 1984 با نام Davidoff for Men به بازار عرضه شد که بعد از آن با مجموعه ی Cool Water موفقيت هاي بسيار و چشمگيری را از آن خود کرد و هنوز هم جزوء پرفروش ترين عطر ها می باشند.

محصولات برند دیویدف Davidoff

برند Davidoff در بازه زمانی 1984 تا 201۳ دارای ۵2 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد.
مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر ) مشغول به کار درعطر ديويدف برای طراحی عطر و ادکلن برند Davidoff عبارتند از :
Antoine Lie, Aurelien Guichard, Pierre Bourdon, Nathalie Lorson, Philippe Bousseton, Beatrice Piquet, Pierre Wargnye, Benoit Lapouza, Edouard Flechier, Alain Astori, Francoise Caron, Francis Kurkdjian, Jean Jacques, Bernard Ellena ,Lucas Sieuzac