نمایش 1–24 از 267 نتیجه

خرید ادکلن شرکتی

ادکلن شرکتی اصطلاح به ادکلن‌های گفته می‌شود که با برند مشابه اصلی تولید می‌شود و رایحه‌ای مشابه اصل دارند. اگر قصد خرید ادکلن شرکتی را دارید باید توجه کنید که برندهای زیادی مثل فراگرنس ورد ، جانوین ، الهمرا وجود دارند که کالا بی کالا به جرات می‌توان گفت بهترین های ادکلن شرکتی را قرار داده. این محصولات معمولا در کشور امارات تولید می‌شوند و کیفیت بالایی دارند.

قیمت ادکلن شرکتی

قیمت ادکلن شرکتی معمولاً بسیار مناسب است و شما می‌توانید با قیمت ارزان ادکلن شرکتی را تهیه کنید. رایحه ادکلن شرکتی با توجه به قیمت مناسب آنها بسیار گیرا و از ماندگاری و پخش بسیار مناسبی برخوردار هستند.

ویژگی عطر و ادکلن شرکتی

ادکلن‌های شرکتی ویژگی‌هایی دارند که می‌توانید با این ویژگی‌ها آنها را بشناسید :

  • به طور کلی اگر شرکت تولید کننده عطر یا ادکلن از کمپانی‌های مادر فرمولاسیون ادکلن های معروف را تهیه کنند و نمونه ارزان آنها را تحت برند خود روانه بازار کنند به محصولشان ادکلن شرکتی گفته می‌شود.
  • این ادکلن‌ها معمولاً نام ادکلن اصلی را با غلط املایی به دلیل کپی رایت دارند.
  • معمولاً شیشه این ادکلن‌ها از ظرافت کمتری نسبت به نسخه اورجینال برخوردار است و شاید شیشه‌های با کیفیت از آن مشاهده نکنید.
  • ماندگاری و پخش بو آنها نسبت به اورجینال کمتر است
  • رایحه آنها تا 80 درصد شبیه به نسخه اصلی است
  • معمولاً این ادکلن‌ها نت اولیه یا نت پایانی را دارند و به صورت تک نت تهیه می‌شوند
  • قیمت این محصولات معمولاً بین یک دهم تا یک بیستم نسخه اورجینال می‌باشد

همانطور که گفته شد پس تشخیص ادکلن شرکتی از اصل چندان سخت نیست و شما می‌توانید به راحتی آنرا نسبت به نسخه اصلی تشخیص دهید.

کالا بی کالا به عنوان بزرگترین فروشنده عطر و ادکلن شرکتی این افتخار را دارد تا ادکلن شرکتی را با بهترین و ارزان ترین قیمت به شما عزیزان ارائه کند.

آیا ادکلن شرکتی ، فیک است ؟

خیر، ادکلن شرکتی فیک نیست، بلکه محصولاتی مشابه نسخه اصلی با قیمت ارزان تولید کرده، به ادکلن‌های فیک، های‌کپی گفته می‌شود که دقیقاً شبیه نسخه اصلی تولید شده و بعضاً تشخیص فیک و اصله آن دشوار است.