هیچ محصولی یافت نشد.

تستر عطر و ادکلن

تستر ادکلن کیفیت مشابه اورجینال دارند و تنها تفاوت در نحوه بسته‌بندی آنها هستند. معمولاً روی شیشه ادکلن تستر این موضوع به کوچکی نوشته شده و قابل مشاهده است. باتوجه به افزایش قیمت ارز میزان تقاضا برای خرید تستر اورجینال ادکلن‌های مختلف افزایش پیدا کرده و باتوجه به قیمت بسیار مناسب این ادکلن‌ها نسبت به اورجینال طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده.

سوالات متداول و راهنمای خرید تستر عطر و ادکلن

این روزها با افزایش فروش تستر ادکلن و عطر سوالات زیادی در ذهن خریداران بوجود آمده که ما سعی داریم به این سوالات درباره خرید تستر ادکلن پاسخ دهیم.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”تستر اورجینال ادکلن یا تستر اصلی چیست ؟” answer-0=”معمولاً شرکت‌های سازنده عطر و ادکلن کنار محصولات خود یک تستر ادکلن برای فروشندگان برای تست و ارائه به مشتریان ارسال می‌کنند، که این محصول کیفیت و فرمولاسیون تقریباً مشابه با کارتن متفاوت ( مثلاً سفید یا قهوه‌ای ) ارسال می‌کند. توجه داشته باشید که روی بسته بندی تمام این محصولات کلمه Tester یا Not For Sale نوشته شده که کشورهای اروپایی و آمریکایی و برخی از کشورهای آسیایی خرید و فروش آنراممنوع می‌کند.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”تستر ادکلن شما ( کالا بی کالا ) از کجا تهیه شده ؟” answer-1=”تمامی تسترهای موجود در بازار ایران از طریق کشورهای همسایه ( امارات و ترکیه ) وارد می‌شوند و سایر کشورها همچین محصولی را به ایران ارائه نمی‌دهند و تمامی محصولات موجود در بازار ( حتی تسترهای اورجینال ) از این دو کشور وارد می‌شود و استفاده از اسامی دیگر مثل تستر لهستانی، تستر اماراتی، تستر مسافری، تستر ترکیه ای تماماً برای جذب مشتری بوده و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و از لحاظ کیفیت این تسترهای کیفیت یکسان دارند و کالا بی کالا با کیفیت‌ترین تسترهای موجود را تهیه و ارائه می‌دهد.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”دلیل قیمت ارزان تستر عطر و ادکلن کالا بی کالا چیست ؟” answer-2=”سیاست قیمت گذاری کالا بی کالا به صورت زیر می‌باشد : قیمت خرید + هزینه‌های جاری + سود منصفانه کارشناسی شده = قیمت نهایی” image-2=”” headline-3=”h3″ question-3=”دلیل قیمت بالای تستر در برخی از سایت ها و صفحات مجازی چیست ؟” answer-3=”کالا بی کالا نسبت به کیفیت و قیمت سایر سایت ها و صفحات مجازی هیچ اطلاعاتی نداشته و تیم پشتیبانی کالا بی کالا صرفاً پاسخگو محصولات ارائه شده توسط این مجموعه می‌باشد. ” image-3=”” headline-4=”h3″ question-4=”آیا تستر غیر اصل عطر و ادکلن وجود دارد ؟” answer-4=”بله، با افزایش قیمت خرید ادکلن اورجینال بسیاری نسخه مشابه اصلی این تسترها تولید شده است که از کیفیت‌های متفاوتی برخوردار است. در بسیاری از موارد تشخیص این تسترهای غیراصل با نسخه اصلی آن از روی ظاهر غیرممکن است و تنها راه تشخیص آن استفاده و بررسی رایحه این ادکلن‌ها است.” image-4=”” headline-5=”h3″ question-5=”آیا تستر ادکلن بدون جعبه ارائه می‌شوند ؟” answer-5=”واقعیت اینجاست که هیچ تستر ادکلنی بدون جعبه ارائه نمی‌شود و تمام تسترهای ادکلن باید دارای کارتن و شیرینگ ( نایلون پیچیده شده دور کارتن تستر ) مناسب و از لحاظ ظاهری سالم باشند و هیچ تستر بدون جعبه ارائه نمی‌شود شاید به تعداد بسیار بسیار محدود به دلیل حمل و نقل و باربری نامناسب کارتن عطر مورد نظر آسیب ببینید و به دلیل نبود کارتن ارزان‌تر ارائه شود. ( توجه داشته باشید این تعداد بسیار کم بوده در حد کمتر از یک درصد )” image-5=”” headline-6=”h3″ question-6=”آیا تستر ادکلن بدون درب یا درب غیراصل یا پلاستیکی ارائه می‌شود ؟” answer-6=”هم بله هم خیر، باتوجه به نوع محصول گاهی بعضی از کمپانی‌ها تستر ادکلن را بدون درب یا با درب پلاستیکی ارائه می‌دهند که این مسئله برای ایجاد تفاوت با نسخه اورجینال آن محصول انجام می‌پذیرد. ( توجه داشته باشید که ادکلن‌های بدون درب نیز دارای کارتن استاندارد بوده و کلمه Tester و Not For Sale روی آنها درج شده است. )” image-6=”” count=”7″ html=”true” css_class=””]