عطر شناسی

21 ادکلن مردانه ی معروف – بهترین ادکلن مردانه

15 ادکلن مردانه ی معروف

بهترین ادکلن مردانه کدام است ؟ کدام ادکلن مردانه معروف تر است ؟ ما قصد داریم در این مقاله بهترین و معروف ترین عطرها و ادکلن مردانه را به شما معرفی کنیم. گاهی تاثیر یک رایحه بر ذهن ، به گونه ای قدرتمند است که تمام باور یک فرد را تسخیر می‌کند و تصویری که آن رایحه در پس چشمانش ترسیم می کند ، آن لحظه را در کنار خود مجسم می‌کند و چنان در آن دقیقه های خاطره انگیز غرق می‌شود که شاید پس از چند بار صدا زدن ، گوش و چشم آن فرد ، از زندان نت ها که برایش روزی خاطره ها ترسیم کرده بودند رهایی یابد. عطر و ادکلن نیز با توجه به تاثیر بسیار قوی که بر ذهن و جان آدم می گذارند ، قابلیت بازسازی و بازبینی بسیاری از خاطرات دور و نزدیک را فراهم می کند . مثلا ، هنگامی که شما در یک روز پاییزی که هوا رو به سردی می زند ، کنار خیابانی که توسط برگ های رنگارنگ ریخته شده از درخت محاصره شده ، قدم برمی داری و گوش هایت توسط صدای خش خش طنین انداز آن برگ های خشک احاطه شده ، ناخدا آگاه از کنار شخصی رد می شوی که آشنایی قبلی با او نداری مانند هر رهگذری که رد می شود و نمی شناسی اش! اما ادکلنی را که به خود زده بسیار آشنا و نزدیک به خود دانستی گویی در روز های پیشین آن رایحه را از شخصی که گاه نزدیک ترین شخص به خودت بود استشمام کرده ای که ناگهان تصویری از یک دوست یا عزیزی که سال های دور در کنار آن قدم بر می داشتی و در لحظه ها خاطره می ساختی و حال دیگر فراموش شده ، در ذهنت شکل می بندد . اگر با یک ادکلنی خاص ، همه شما را بشناسند بی شک ، در هر مکانی در جهان و در هر ساعتی از روز یاد شما در ذهن دیگران نقش می بندد. ذهن اکثر خانم ها با توجه به مکانیسمی که دارد بیشتر داستان ساز و خاطره ساز هست چون به جزئیات بیش از آقایان توجه می کنند به همین دلیل است که اگر شما در ذهن محبوبتان با یه رایحه ی ماندگار شناخته شوید لحظه به لحظه ی ذهن و روحش، با یاد و خاطره ی شما در هم می آمیزد.

لیست بهترین و معروف ترین ادکلن های مردانه

توجه داشته باشید که ما همیشه این لیست را بروزرسانی می‌کنیم و سعی می‌کنیم ادکلن مردانه معروف و پرطرفدار بیشتری به شما معرفی کنیم.

ما قصد داریم که در این مقاله شما را با 21 ادکلن معروف مردانه که رایحه‌ی بسیار نفوذ گری در ذهن دیگران دارند ، آشنا کنیم . تا بتوانید با انتخابی صحیح ، خود را در ذهن دیگران دوستان و عزیزانتان جاودانه کنید. توجه کنید چیدمان این لیست مربوط به محبوبیت این ادکلن‌ها نیست و تمام ادکلن‌های معرفی شده جزء پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین ادکلن‌های مردانه هستند.

مارلی پگاسوس Parfums de Marly Pegasus

بهترین و معروف ترین ادکلن های مردانه - مارلی پگاسوس

همه ما دیدیم گاهی بعضی از آقایان وقتی از جایی رد می‌شوند تا ساعت‌ها رد بو ادکلن آنها در آن محیط است و هرکسی که از کنار این افراد یاد می‌کند، بو ادکلن آنها را مثال می‌زند. ادکلن پگاسوس دقیقاً رایحه‌ای بی‌نظیر ، ماندگار و حرفه‌ای دارد. فرقی نمی‌کند نسخه اورجینال یا تستر آنرا تهیه کنید به محض اینکه از آن استفاده کنید کل محیط غرق در رایحه عطر شما می‌شوند و شما تمام نگاه‌ها را جذب خود می‌کنید.

به حق که این ادکلن یکی از بهترین ادکلن‌های مردانه با رایحه بی‌نظیر تند و شرقی و گرم است. نام پگاسوس که از اسم اسب افسانه‌ای یونان گرفته شده است. اگر به دنبال یک کار حرفه‌ای هستید مارلی پگاسوس یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما است. اگر قیمت نسخه اورجینال مارلی پگاسوس برای شما کمی بالاست می‌توانید نسخه تستر آنرا با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید و از رایحه آن لذت ببرید.

خرید نسخه اورجینال مارلی پگاسوس

خرید تستر مارلی پگاسوس

خرید ادکلن‌های مشابه مارلی پگاسوس

اونتوس کرید Creed Aventus

ادکلن مردانه معروف - اونتوس کرید Creed Aventus

یکی از ادکلن ها بسیار معروف که سالیان سال است در صدر پرفروش ترین ادکلن مردانه در سرتا سر جهان شناخته شده است ، ادکلن مشهور اونتوس کرید Creed Aventus است . طبع خنک و طعم تلخ باعث شده است که بیشتر فصول گرم مورد استفاده قرار بگیرد . این پرفیوم همچنین می تواند به عنوان یک هدیه ی لاکچری تلقی شود چرا که رایحه ای همه پسندانه دارد و هر آقای شیک پوشی تمایل دارد که حتما تجربه ی استفاده کردن این ادکلن را داشته باشد.

البته ما در کالا بی کالا نسخه‌های متفاوتی از این ادکلن را موجود داریم به همین خاطر شما می‌توانید با هر رنج قیمتی این محصول را تهیه کنید.

اونتوس کرید Creed Aventus اورجینال

تستر اونتوس کرید Creed Aventus

نسخه‌های شرکتی اونتوس کرید

ساواج دیور Sauvage Dior

15 ادکلن مردانه ی معروف

از دیگر ادکلن معروف مردانه می توان به ادکلن ، ساواژ (Sauvage) اشاره نمود . این پرفیوم که در سال 2015 وارد بازار شده است توانسته بسیار سر و صدا کند و خیلی از مخاطبان را به خود جذب کند . بوی تند و خنک آن ، موجب شود که در تمام فصول سال مورد استفاده قرار بگیرد.

خرید ادوپرفیوم دیور ساواج Sauvage اورجینال

خرید تستر دیور ساواج Sauvage

خرید ادکلن‌های شرکتی مشابه دیور ساواج

امپر لجند Emper Legend

ادوتویلت امپر لجند Emper Legend مردانه حجم 100 میلی لیتر

خیلی از آقایون عاشق رایحه‌های چرمی هستند، رایحه تلخ و گیرا که هرکسی عاشق رایحش می‌شه، رایحه‌ای که به قول من همیشه بوی مرد می‌ده روی تن هر آقایی که باشه جذاب‌تر به نظر می‌رسه. شاید این بو رو فقط تو رایحه تام فورد توسکان لدر بشه پیدا کرد اما با این قیمت مگه می‌شه سمت این ادکلن رفت.

بهترین گزینه که می‌شه با یه قیمت مناسب رایحه چرمی و مردانه داشت، خرید ادکلن امپر لجند هستش. Emper Legend جزء کارهای قوی است که هرکسی رو جذب خودش می‌کنه و یکی از ادکلن معروف و محبوب مردانه است که مناسب هرجایی و هر فصلی است.

خرید ادکلن امپر لجند Emper Legend اورجینال

کاپتان بلک رویالسکی Captain Black Royalski

15 ادکلن مردانه ی معروف

ادکلن کاپتان بلک رویالسکی Captain Black Royalski نیز مناسب آقایانی می باشد که رایحه هایی با طبع گرم می پسندند . این ادوتویلت با توجه به اینکه قیمت بسیار مناسبی دارد اما بسیار محبوب است و کیفیت آن بسیار فراتر از چیزی هست که انتظارش را دارید . رایحه ی خاص این عطر که متمایل به تنباکو است ، می تواند در ذهن همه ی کسانی که شما را ملاقات می کنند ثبت شوند.

تام فورد توسکان لدر Tuscan Leather

15 ادکلن مردانه ی معروف

از دیگر ادکلن های خاص ، می توان به تام فورد توسکان لدر Tuscan Leather اشاره کرد چرا که تا نام این ادکلن می آید همه در انتظار استشمام رایحه ی چرم ، جیر و نت های چوبی هستند . گرمایی که این ادکلن در روزهای سرد می تواند به شما هدیه دهد حسی شیرین و لذت بخش را درون شما به وجود می آورند .

دیور هوم اینتنس Homme Intense

15 ادکلن مردانه ی معروف

یکی از ادکلن های بسیار مردانه و شکیل که در این مقاله می خواهیم به شما معرفی کنیم ، دیور هوم اینتنس Homme Intense است . این ادکلن خط بوی و ماندگاری بسیار بالایی دارد که هر آقایی دوست دارد قدم از هر کجا برمی دارد رایحه ی ادکلنی که بر خود اسپری کرده آن فضا را دگرگون کند.

دولچه اند گابانا د وان The One

15 ادکلن مردانه ی معروف

یکی از بهترین ادکلن های مردانه که گیرایی فوق العاده ای دارد ، ادوتویلت دولچه اند گابانا د وان The One است . رایحه ی تلخ و گرم بی نظیر این عطر ، مناسب هوای سرد است که از درون شما را غرق در گرمای خویش می کند .

آمواج اوپوس پنج Opus 5

 

15 ادکلن مردانه ی معروف

یه ادکلنی با رایحه ی تند، شرقی و گرم می تواند یه حالت هارمونی عمیقی را در روز های سرد زمستانی که سرما در جان شما نفوذ کرده ، برای شما به ارمغان آورد و از درون گرما را در شما ایجاد کند . رایحه ی خاص این ادکلن نه دوستان و آشنایان بلکه هر شخصی که از کنار شما گذر کند را درگیر می کند .

بولگاری آکوا پور هوم Aqva Pour Homme

15 ادکلن مردانه ی معروف

در فصل گرما ، ادکلنی با طبع خنک و تلخ که ساختار اقیانوسی و مرکباتی دارد می تواند بسیار جذاب برای شما و اطرافیانتان باشد . با توجه اینکه همه می دانیم ادکلن با طبع سرد از ماندگاری پایین تری نسبت به ادکلن با طبع گرم است اما در فصل گرما بسیاری ماندگاری بالاتری پیدا می کند .

بلو د شانل Bleu de Chanel Paris

15 ادکلن مردانه ی معروف

یکی دیگر از ادکلن هایی که برای آقایان بسیار جذابیت دارد ، ادکلن بلو د شانل Bleu de Chanel Paris است . این ادوتویلت  در صدر پر فروش ترین و محبوبترین ادکلن های مردانه قرار دارد که هر مرد شیک پوش و خاص پسند بی شک تمایل دارد که این ادکلن با طبع خنک و چوبی و تند را داشته باشد و در هر جمعی متفاوت باشد و بدرخشد.

دانهیل سیگنچر کالکشن عربین دیزرت Dunhill London Signature Collection Arabian Desert

15 ادکلن مردانه ی معروف

 

یکی از متفاوت ترین و خاص ترین ادکلن هایی که توسط کمپانی دانهیل تولید شد ، ادوپرفیوم دانهیل سیگنچر کالکشن عربین دیزرت Dunhill London Signature Collection Arabian Desert است. طبع شرقی و گرم این پرفیوم استفاده ی آن را در فصول سرد مناسب کرده است.

تام فورد اومبره لدر Tom Ford Ombré Leather

15 ادکلن مردانه ی معروف

یک ادکلن به سبک مدرن که از تلفیق رایحه های تلخ و گرم شکل گرفته که با شروعی شیرین و تلخ از ترکیب رایحه چرم و کهربا با حس دودی ضعیف و همراهی رایحه ای گلی و کمی پودری مانند از گل یاس دارد که ترکیبی بسیار جذاب و خوشبو را با کمک هم ایجاد میکنند. شما این ادکلن شیک را می توانید به عزیزانی که دوست دارید برای همیشه در ذهن آنان نقش ببندید هدیه دهید.

پاکو رابان وان میلیون 1 paco rabanne Million

15 ادکلن مردانه ی معروف

یکی از مطرح ترین ادوتویلت هایی که با روایح شیرین و گرم خود بسیاری از آقایان را مجذوب خود کرده است می توان به ادکلن پاکو رابان 1 Million اشاره کرد . این عطر برای استفاده در شب‌های پاییزی و زمستانی مناسب است. ظاهر شیک و لاکچری این عطر که که به شکل شمش طلا طراحی شده هر آقای خوشتیپ که تمایل به مجذوب کردن دیگران دارد را مجاب به خرید آن می کند.

ورساچه پور هوم Versace Pour homme

15 ادکلن مردانه ی معروف

اگر شما از آن افرادی هستید که رایحه ی خنک و تلخ را می پسندید ، شک نداشته باشید این ادکلن همان انتخاب صحیح شما است . انتخابی مناسب برای اغوای دیگران !!! ادکلنی فریبنده و شیک که هر شخصی لحظه ای از کنار شما گذر کند و نت های آن ادکلن را استشمام کند مجذوب شما می شوند . رایحه ی همه پسندانه ی این ادکلن شما را وا می دارد که تا همیشه از این عطر استفاده کنید.

الور هوم اسپرت Allure Homme Sport

15 ادکلن مردانه ی معروف

ادکلن الور هوم اسپرت Allure Homme Sport شانل جزء یکی از بهترین ادکلن هایی است که رایحه ی اسپرت ، جوان‌پسندانه و ورزشی دارد. طبع تند, خنک, خوراکی, شیرین این ادوتویلت مناسب روزهای بهاری و تابستانی است .

نارسیس رودریگز فور هیم Narciso Rodriguez for him

15 ادکلن مردانه ی معروف

نارسیس رودریگز یکی از ادکلن های بسیار شیک و مردانه ی خود را در سال 2007 معرفی کرد . داشتن این عطر که طبع تند و گرمی دارد برای آقایان جوان در روزهای زمستانی و سرد، یک نقطه‌ی قوت به حساب می‌آید. کیفیت ساخت، بوی ماندگار و طراحی شیک و محکمش باعث هر چه محبوب تر شدن این ادکلن شده است.

دوستان عزیز ، ما در بخش بالا به شما 21 ادکلن معروف مردانه و بهترین ادکلن های مردانه را معرفی کردیم ، اگر شما تجربه ی دیگری از ادکلن های متفاوت داشته اید لطفا در بخش نظرات کامنت بگذارید تا دیگران ، از تجربه ی شما بهره مند شوند.

بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “21 ادکلن مردانه ی معروف – بهترین ادکلن مردانه

  1. رسول نهاوندی گفت:

    برند ورساچه فوق العاده هست تو صنعت عطر و ادکلن، پیشنهاد میکنم هر چی این برند ارائه میکنه را بخرید و استفاده کنید. مخصوصاً ورساچه پور هوم Versace Pour homme، رایحه‌ی فوق العاده‌‎ای داره.

  2. هادی حیدری گفت:

    باسلام ممنون از راهنمایتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *