هیچ محصولی یافت نشد.

خرید سمپل دکانت یا دست ریز عطر و ادکلن

این روزها با افزایش قیمت خرید ادکلن خیلی از افراد سراغ تغییر سلیقه عطر خود کرده‌اند. اما دکانت یا دست ریز عطر و ادکلن این امکان را به شما می‌دهد تا عطر دلخواه خود را با حجم کمتر در اختیار داشته باشید.

دکانت عطر یا دستریز چیست؟

اولین و مهم‌ترین نکته این است که عطرهای دکانت یا دستریز نمونهٔ اورجینال و اصلی از یک عطر هستند. ممکن است این عطرهای دکانت همانند نسخهٔ گران قیمتشان در یک بسته بندی کارخانه‌ای و رسمی نباشند اما مهم این است که این عطرهای دکانت و دستریز نمونه عطرهای اورجینال و اصلی هستند.

بسته به انتخاب و سلیقه مشتری عطرهای دکانت و دستریز در شیشه با اندازه‌های کوچک‌تر ریخته می‌شوند. عطرهای دست ریز و دکانت ممکن است در شیشه‌های رولی یا شیشه‌های اسپیریت کوچک ریخته شوند. بر خلاف عطرهای سمپل و تست عطرها که بخشی از استراتژی بازاریابی و فروش تولید کننده هستند، عطرهای دکانت و دستریز یک استراتژی برای خرده فروشی هستند.

عطرهای دکانت و دستریز یک استراتژی خوب برای همهٔ فروشنده‌ها نیستند بلکه برای کسانی سود آور هستند که عطر مطلوب و طبق سلیقه مردم را ارائه بدهند تا به جای اینکه مردم هزینه‌های سنگین را برای داشتن عطر مورد علاقه‌شان بپردازند، بتوانند با پرداخت هزینه کمتر عطر مورد علاقه‌شان را بخرند و مطمئن باشند که از عطر اورحینال استفاده می‌کنند.