نمایش دادن همه 4 نتیجه

عطر اجمل یکی از نامهای آشنا در صنعت تولید عطر است که توسط علی اجمل در دهه پنجاه میلادی در هندوستان تولید و روانه بازار شده است. سال تاسیس عطر اجمل 1951 بوده و در حال حاضر توسط نسل دوم و سوم اجمل اداره می شود.

مهاجرت به بمبئی،آغاز موفقیت

داستان اجمل از جایی شروع می شود که علی اجمل موسس برند عطر اجمل، تصمیم می گیرد، شهر محلی خود را به پایتخت هند یعنی بمبئی که مرکز تجارت است، ترک نماید. تقریبا یک سال بعد، به عنوان تولید کننده و اولین عطر ساز شناخته می شود؛ چرا که توانسته بود با ترکیب روغن ها، یک عطر خوشبو و معطر نیز تولید نماید. علی اجمل از فامیلی خود جهت نامگذاری بر روی عطرها استفاده کرد. با گذشت 12 سال از تاسیس شرکت اجمل،صاحبان شرکت توانستند پایگاهی در خاورمیانه و به خصوص در امارات عربی متحده (دبی) ایجاد کنند.گفتنی است محبوبیت و موفقیت تجارت عطر این شرکت،برند اجمل را در بین 40 برند برتر عربی توسط فوربس عربستان در سال 2011 قرار داد.

عکس نسل سوم وارثان شرکت اجملAmalآغاز تجارت تنها با 500روپیه

جالب است بدانید علی اجمل کار این شرکت را به عنوان یک کسب و کار کوچک فقط با سرمایه 500 روپیه (25 درهم به نرخ امروز) در ایالت زادگاهش شروع کرد و سپس به بمبئی پایتخت تجاری هند نقل مکان کرد.

اولین فروشگاه آنها در دبی در سال 1976 راه اندازی شد. رشد تدریجی و پیوسته بود. آنها اکنون بیش از 280 فروشگاه در سراسر منطقه دارند و دارای شبکه صادراتی هستند که 45 کشور در سراسر جهان را پوشش می دهد.

عکس عطر اجمل Ajmal

خرید اینترنتی عطر اجمل  قیمت عطر اجمل

عطرهای برند اجمل از جمله عطرهای لاکچری و البته اقتصادی است و تقریبا تمامی اقشار جامعه می توانند از این برند معتبر عربی استفاده کنند. قیمت عطر اجمل در بازارها متغیر است. البته اگر قصد خرید ادکلن مردانه و زنانه از برند اجمل به صورت اورجینال را دارید، قیمت عطر اجمل اصل و اورجینال، در فروشگاه اینترنتی کالا بی کالا مناسب تر از هر جا ارائه شده است.با خرید عطر اجمل می توانید یک هدیه خاص و ویژه به خود و یا به کسانی که دوستشان دارید، هدیه دهید.

عطر اجمل اصل را همیشه می‌توانید از کالا بی کالا تهیه کنید.