هیچ محصولی یافت نشد.

تاسیس برن امریکن اپتیکال American Optical

شرکت امریکن اپتیکال American Optical، که اکنون با نام AO Eyewear شناخته می شود، در سال 1869 به عنوان شرکت عینک سازی در Southbridge، ماساچوست تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین برندهای تولید عینک آفتابی در جهان است. با وجود ادغام عینک‌سازان در ساوتبریج، ماساچوست، در سال 1869 تأسیس شد. و اکنون بیش از 150 سال است که این شرکت فعالیت می‌کند. در مارس 2020، STATE Optical Company، بخشی از عینک اروپا، American Optical را خریداری کرد و تجهیزات و تولیدات خود را به تاسیسات خود در شیکاگو منتقل کرد.  عینک امریکن اپتیکال american-optical

از شاگردی در جواهرسازی تا ریاست شرکت امریکن اپتیکال american-optical

در سال 1826 رابرت اچ کول شاگرد جواهرسازی ویلیام بیچر بود. آن دو در ماساچوست تجارت جواهرسازی راه‌اندازی کردند اما پس از مدتی رابرت اچ کول توانست تجارت امریکن اپتیکال را بخرد و بزرگترین سهامدار و اولین رئیس شرکت اپتیکال آمریکا شود. هنگامی که در سال 1891 رابرت کول بازنشسته شد حجم تولید این برند در شهر حدود دو میلیون فریم و یک میلیون جفت لنز در سال بود. این ارقام در آن زمان بسیار قابل توجه بود.

خرید محصولات امریکن اپتیکال american-optical در ایران

شما می‌توانید برای خرید عینک آفتابی از برند امریکن اپتیکال american-optical در ایران به فروشگاه کالا بی کالا مراجعه کنید و با اطمینان از اصل بودن کالا محصولات این برند جذاب را تهیه کنید و در کوتاه‌ترین زمان آن را در اختیار داشته باشید.