هیچ محصولی یافت نشد.

رایحه ای گران اما با قیمت مناسب

بهترین عنوان برای برند عطر آنتونیو باندراس Antonio Banderas همین است: رایحه گران اما با قیمت مناسب. بله، درست دیدید. آنتونیو باندراس بازیگر،کارگردان و خواننده مشهور اسپانیایی مدتی نسبتا طولانی است که به دنیای عطر و ادکلن وارد شده. جالب است بدانید عطر های این برند در کشورهای مختلف در دفعات متعدد قادر به دریافت جایزه شده.

آنتونیو با عطر The golden secret وارد عرصه بین المللی عطر و ادکلن شد. تا سال 2018 هرساله عطر جدیدی وارد بازار کرد. در سال 2016 آنتونیو چالش جدیدی را آغاز کرد. آن هم چیزی نبود جز تاسیس برند لباس خود.

عطرهای مجموعه های مالاگا از برند آنتونیو باندراس نه تنها قلب مصرف کنندگان را تسخیر کردند، بلکه منتقدان این بخش جوایز مختلفی را برای چندین محصول آن اعطا کرده اند. در سال 2005، Spirit Antonio Banderas for Men It در ایالات متحده جایزه بهترین عطر سال FiFi و بهترین طراحی را از آن خود کرد و یک سال بعد کلکسیون Spirit برای موفقیت در این جوایز بازگشت که Spirit Antonio Banderas برای زن جایزه بهترین عطر سال در اسپانیا و ایالات متحده را به دست آورد.

antonio-banderas

شعار برند آنتونیو باندراس

آنوتونیو باندراس می‌گوید: من شیمیدان نیستم. نمی دانم چگونه عطر درست کنم، اما وقتی با پویگ در مورد تجربیاتم، ماجراهایم، دیدگاهم نسبت به زندگی صحبت می کنم، عطرسازها از این احساسات و احساسات برای شکل دادن به آن استفاده می کنند. عطری که بیانگر شخصیت من است.به طور خلاصه، برند آنتونیو باندراس رایحه ای واقعا متمایز است.
عکس عطر آنتونیو باندراس Antonio-Banderas

محصولات آنتونیو باندراس را در ایران از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه محصولات برند آنتونیو باندراس و خرید ادکلن مردانه و خرید ادکلن زنانه  این برند در ایران به سایت فروشگاه اینترنتی کالا بی کلا مراجعه کنید و با اطمینان از جهت اصالت کالا در کوتاه ترین زمان محصولات برند آنتونیو باندراس را در اختیار داشته باشید.