هیچ محصولی یافت نشد.

آرامیس، عطری کلاسیک از دهه 60، نمادی از مردانگی

برند آرامیس از اولین عطرهای مردانه معتبری بود که در فروشگاه های مختلف در جهان به فروش رسید. آرامیس توسط عطر ساز برنارد چانت در سال  1964 در ایالت متحده آمریکا ساخته شد و در همان سال توسط شرکت های Estee lauder روانه بازار شد. برند آرامیس تا امروز یکی از خطوط پرفروش عطر مردانه در دنیا شناخته میشود.

استی لادر در سال 1946 یک شرکت لوازم آرایشی برای خانم ها راه اندازی کرد و به همراه عموی شیمیدانش جان شوتز و همسرش جوزف لودر یک شرکت “برادر” با محصولات مردانه تشکیل دادند. این شعبه جدید شرکت که در سال 1964 (1965 در انگلستان) راه اندازی شد و اولین ادکلن مردانه آن “آرامیس” نام داشت. نام اصلی این رایحه “Aramis by Aramis” بود، اگرچه بیشتر آن را “Aramis” می نامند.
ادکلن آرامیس
جالب است بدانید نام این برند، آرامیس، شخصیت تخیلی، یکی از قهرمانان سرسخت سه تفنگدار اثر الکساندر دوماپرمی‌باشد . آرامیس با دو تفنگدار دیگر، آتوس و پورتوس، با دشمنان مختلف، به ویژه کاردینال ریشلیو، در دوران سلطنت پادشاهان فرانسه لویی سیزدهم و لوئی چهاردهم مبارزه می کند.

عطری که هرگز از مد نمی‌افتد

این عطر ترکیب کلاسیک و مردانه از نت های چوبی و تند است که طرفداران می گویند هرگز از مد نمی افتد. برای بسیاری از مردان، آرامیس از جمله اولین لوازم بهداشتی بود که پس از اصلاح استفاده کردند. رایحه آن در ادو تویلت، صابون اصلاح و شستشوی بدن ارائه می شود.عطر مردانه آرامیس

چرا برند آرامیس همچنان محبوب است؟

آرامیس یکی از معدود عطرهای معاصری است که نت چرمی فشرده شناخته شده را به راحتی در آن می توان تشخیص داد همچنین این عطر در آمریکا بسیار محبوب است و طرفدارانی از نسل های مختلف دارد.

عطر آرامیس ماندگاری بسیار بالایی دارد و برای افراد غیرطبیعی نیست که بتوانند آرامیس را حداقل 12 ساعت پس از استفاده و حتی تا 24 ساعت بعد تشخیص دهند. لباس های آغشته به این عطر ممکن است رایحه را برای روزهای متعدد حفظ کند و شاید برای پاک کردن آن از پارچه نیاز به 1 یا 2 بار شستشو داشته باشد، بنابراین با دقت در انتخاب و خرید ادکلن مردانه آرامیس تصمیم بگیرید که کجا و چگونه آن را استفاده می‌کنید.

آرامیس ترکیبی سنگین و روغنی از چرم و کهربا است. نت‌های معطر، مرکبات و گل‌ها همگی در ترکیب آن نقش دارند، اما تم اصلی پایه چوبی و صمغی آن است. اگر از عطرهای قدیمی و مشک های سنگین لذت می برید، آرامیس ادکلن مناسب شماست. برای تهیه ادکلن های برند آرامیس میتوانید از فروشگاه اینترنتی و معتبر کالا بی کالا استفاده کنید.

فروشگاه معتبر خرید محصولات آرامیس در ایران

علاقه مندان به خرید ادکلن مردانه و زنانه برند آرامیس می‌توانند به سایت کالا بی کالا، با اطمینان از اصل بودن محصول مراجعه کنند و محصولات برند آرامیس را در کوتاه ترین زمان در اختیار داشته باشند.