هیچ محصولی یافت نشد.

آتلیه کلون، عاشقانه ای خوش بو

برند عطر آتلیه کلون زیر نظر سیلوی گانتر و کریستوف سروسل کار خود را در سال  2009، ابتدا در پاریس و نیویورک شروع کرد. وجه تمایز این برند بیشتر بخاطر بوی مرکبات یونی‌سکس ( مناسب آقایان و بانوان ) مانند اورنج سنگوین است.

از مصاحبه کاری تا ازدواج

همه چیز از یک مصاحبه کاری شروع شد. زمانی که مصاحبه کننده از سیلوی گانتر پرسید خود را 5 سال آینده در کجا میبینی؟ و سیلوی از تولید برند عطر خودش گفت. علی رغم تصور او که با گفتن این حرف ممکن است موقعیت شغلی ای را که برای آن به مصاحبه آمده را از دست دهد، با استقبال مصاحبه کننده روبه‌رو شد. مصاحبه کننده کسی نبود جز کریستف سروسل. آغاز همکاری سروسل و گانتر به ازدواجی موفق انجامید. ثمره این عشق و همکاری برند عطر آتلیه کلون است.سیلیوی گانتر و کریستوف سروسل موسس برند آتلیه کلون

چرا آتلیه کلون را انتخاب کنیم؟

سیلوی گانتر در یکی از مصاحبه های خود میگوید: امروزه، مشتریان عطر را برای رایحه آن انتخاب می کنند، اما گاهی اوقات هم علت انتخاب، داستان موجود در پشت صحنه‌ی خلق آن است. برای مثال برگاموت سولیل، یکی از عطرهای مجموعه اول آتلیه کلون، با الهام از داستان گروهی از جوانان است که در یک فولکس واگن کامبی به اروپا سفر کرده اند و ساعاتی خوش و دور از هیاهوی دنیا می‌گذرانند. جوان‌ها عاشق این عطر هستند. گانتر میگوید: مجموعه های ما الهام گرفته از سفر در سراسر جهان هستند و مواد طبیعی ما از بیش از 50 مواد مختلف تهیه شده است.

عطر برگاموت سولیل محصول آتلیه کلون
عطر های آتلیه کلون دارای غلظت بسیار زیادی هستند. از این رو پایداری زیادی دارند. همچنین محصولات آتلیه کلون بدون پارابن، فتالات و سولفات ساخته شده است.

بسته بندی روی چرم به صورت انحصاری

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد بوتیک‌ها و بخش‌های آتلیه کلون، در زمان خرید ادکلن زنانه و مردانه حکاکی شخصی روی چرم در بسته بندی آن است. در هر یک از بوتیک‌ها ماشین‌های حکاکی کار می‌کنند که از کارخانه‌های قدیمی فرانسوی و آمریکایی بازیابی شده‌اند، تا قاب‌های مسافرتی چرمی را در آنجا و بعد در مقابل چشمان شما شخصی‌سازی کنند. با نام، حروف اول یا پیام خاص، و در دریایی از انواع چرم موجود است.
همچنین از سال 2016، آتلیه کلون بخشی از لوازم آرایشی و مراقبتی “لورآل” شد.
بوتیک آتلیه کلون

آتلیه کلون چه ایرادی دارد؟

هرچه از محاسن این برند گفتیم از معایب آن هم بگوییم .آتلیه کلون عاری از ظلم نیست. آنها ممکن است روی حیوانات آزمایش کنند، چه خودشان، از طریق تامین کنندگانشان یا از طریق شخص ثالث. البته برندهایی که در این دسته قرار می‌گیرند نیز می‌توانند محصولات با تست حیوانی را مطابق قانون بفروشند و منعی برای این مسئله ندارند.

خروج آتلیه کلون از آمریکا و کانادا، خبری وحشتناک برای طرفداران

همه چیز با ایمیلی شروع شد که برای مشتریان برند ارسال شد. ایمیل از خروج نام تجاری برند تا اواسط ماه مارس رخ دهد، خبر می‌دهد.

آتلیه این اطلاعیه را در روز پنجشنبه 3 فوریه 2022 اعلام کرد. دلیل ذکر شده توسط این برند در پشت چنین تصمیمی اینگونه نوشته شده است:

مشتریان عزیز، آتلیه ادکلن که در سال 2009 تاسیس شد، اولین خانه عطری بود که دسته جدیدی از عطرها را ایجاد کرد: این برند میلیون‌ها دوستدار عطر را در سراسر جهان جذب کرده است.ما آرزوی بزرگی برای آینده داریم، ما در حال ورود به فصل جدیدی برای این برند هستیم تا عطرهای مدرن تر و برجسته تری تولید کند تا الهام بخش نسل جدید علاقه مندان به عطر باشد.”برای بازگشت با یک آتلیه کلن کاملاً جدید، ما تصمیم گرفته ایم از ایالات متحده و کانادا خارج شویم. ما فروشگاه ها و بوتیک های الکترونیکی خود در ایالات متحده را تا اواسط مارس 2022 تعطیل خواهیم کرد.” در نهایت در اواخر مارس برند عطر آتلیه کلون تجارت فیزیکی و آنلاین خود را متوقف کرد.

فروشگاه معتبر خرید محصولات آتلیه کلون در ایران

علاقه مندان به خرید ادکلن مردانه و زنانه برند آتلیه کلون می‌توانند به سایت کالا بی کالا، با اطمینان از اصل بودن محصول مراجعه کنند و محصولات آتلیه کلون را در کوتاه ترین زمان در اختیار داشته باشند.