در حال نمایش یک نتیجه

معلمی ‌که عطرساز شد

لوریس آزارو متولد و بزرگ‌ شده تونس بود. آزارو مدرس ایتالیایی و فرانسه در تونس، روزی در حین تدریس تصمیم می‌گیرد سرزمین مادری خود را ترک کند تا رویای خود را تحقق بخشد: نقل مکان به پاریس. جواهرات لباس او در پایتخت مد جهان جادوی خود را آغاز می‌کند.
آشنایی لوریس آزارو با میشل کارسی، همسر آینده اش آغاز قصه است. آزارو گردنبندی برای همسرش طراحی می‌کند. به این کار علاقه مند میشود و سپس جواهرات، کیف‌های مهره‌دار و سایر اقلام شخصی‌شده به دنبال آن‌ها قرار می‌گیرند. آثار برند آزارو مورد توجه زنان شیک و ظریف قرار می‌گیرد.

خلاف جهت رودخانه رفتن، عامل موفقیت آزارو

لوریس آزارو برند آزارو را در سال 1967 بر اساس مجموعه‌ای از لباس‌های روشن، دیدنی، روان و درخشان تأسیس کرد. این چیزی کاملاً جدید بود و نقطه مقابل لباس مشکی کوچک که در آن زمان مد بود. ریسک این کار بالا بود ولی آزارو فورا به رسمیت شناخته شد. آزارو از متفاوت بودن نمی‌ترسید برای مثال در نوجوانی برای خودش لباس می‌دوخت تا مطابق مد پیش نرود. در نهایت در سال 1968، لوریس آزارو خانه مد خود را در خیابان 65 du Faubourg Saint-Honoré افتتاح کرد. این آدرس هنوز مرکز مد آزارو است.بوتیک آزارو در پاریس

شعار آزارو

آزارو معتقد است که زندگی یک زمین بازی پرهیاهو، یک تابستان بی پایان، یک درخشش ابدی است. دنیا متعلق به کسانی است که جرات دارند و همه ما این قدرت را داریم که هر لحظه را با شدت بیشتری زندگی کنیم. برای اینکه هر روز را به یک تجربه هیجان انگیز تبدیل کنید، غیرممکن‌ها را آرزو کنید، شگفتی ایجاد کنید یا شانس خود را امتحان کنید؛ و همان چیزی شوید که واقعا هستید.
آزارو در سن 70 سالگی براثر سرطان در گذشت اما تجارت خانوادگی آنها متوقف نشد. بئاتریس دختر آزارو، نام برند پدرش را زنده نگه داشت و اکنون مسئولیت اداره برند آزارو به عهده بئاتریس است.تصویر لوریس آزارو Loris Azzaro

مسیر تهیه محصولات برند آزارو

علی‌رغم اینکه آزارو برندی با قدمت طولانی است اما همچنان بدلیل کیفیت و منحصر به فرد بودنش علاقه‌مندان زیادی از سرتاسر دنیا دارد. برای تهیه محصولات برند آزارو و خرید ادکلن مردانه و خرید ادکلن زنانه در ایران به سایت فروشگاه اینترنتی کالا بی کلا مراجعه کنید و با اطمینان از جهت اصالت کالا در کوتاه ترین زمان محصولات برند آزارو را در اختیار داشته باشید.