هیچ محصولی یافت نشد.

معرفی برند بنتلی Bentley

بیش از یک قرن است، بنتلی موتورز تولید کننده خودروهای لوکسی است که ترکیبی از برتری، تخصص، سنت و مدرنیته را ارائه می‌دهد. بنتلی یکی دیگر از خودروسازانی است که در دهه‌های گذشته وارد تولید عطر شده‌. شعار والتر اوون بنتلی، بنیانگذار بنتلی موتورز و برند بنتلی Bentley این است: لذت حاصل از سفر اکتشافی یکی از آرزوهای اساسی انسان است.

Bentley-Fragrances

چرا محصولات بنتلی Bentley انتخاب کنیم؟

طیف عطرهای بنتلی پس از عرضه‌های انحصاری در هارودز در لندن، از 2013 در انگلستان عرضه شد. عطرهای بنتلی همچنین در بازارهای دیگر، به ویژه خاورمیانه، و همچنین در اروپا، آمریکا و آسیا با موفقیت قابل توجهی روبرو شد. عطرهای بنتلی که از ترکیبات درجه یک تشکیل شده‌اند، یکی از الهام بخش‌ترین رایحه‌ها برای عاشقان عطر هستند. این برند از عطرسازان مشهور خانه‌های عطر فرانسوی از جمله Nathalie Lorson ،Mylène Alran و Mathilde Bijaoui برای تولیدات محصولاتش دعوت کرده‌اند. گفتنی است بطری‌های محصولات این برند از منحنی‌های سخاوتمندانه و مواد استثنایی استفاده شده که از بنتلی موتورز الهام گرفته شده‌اند و نمایانگر قدرت و سبک منحصربه فرد این برند است.

خرید محصولات برند بنتلی Bentley در ایران

عطرهای برند بنتلی Bentley از جمله عطرهای منحصر به فرد و استثنایی است. قیمت ادکلن بنتلی Bentley در بازارها متغیر است. البته اگر قصد خرید ادکلن مردانه از برند بنتلی Bentley به صورت اورجینال را دارید، قیمت عطر بنتلی Bentley اصل و اورجینال، در فروشگاه اینترنتی کالا بی کالا مناسب تر از هر جا ارائه شده است.با خرید ادکلن بنتلی Bentley می توانید یک هدیه خاص و ویژه به خود و یا به کسانی که دوستشان دارید، هدیه دهید.