هیچ محصولی یافت نشد.

معرفی برند بای کیلیان By-kilian

برند بای کیلیان By-kilian برندی لوکس از دل پاریس است که توسط کیلیان هنسی بنیانگذاری شد. کیلیان اولین عطر را در سال 2007 به بازار عرضه کرد و تا سال 2021 حدود 83 عطر لوکس را روانه بازار کرد. عطرهای برند بای کیلیان By-kilian همگی چه از نظر مواد اولیه برای تولید عطر چه از نظر بسته‌بندی محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

by-kilian-perfume-shop

از تولید کنیاک تا تولید عطر

خانواده کیلیان به خانواده تولید کنیاک معروف هستند. کیلیان هنسی دوران کودکی خود را در میان انبارهای شراب خانواده گذراند. کیلیان پس از فارغ ‌التحصیلی در رشته ارتباطات و مطالعات زبان، با برخی از بزرگترین عطرسازها در عطرسازی به تحصیل پرداخت و هنر خود را در خلق عطرها تقویت کرد. در نهایت در سال 2007، کیلیان خانه عطر خود را راه اندازی کرد. کیلیان درباره فلسفه لوکس بودن برند خود اینگونه می‌گوید: هر بطری می‌تواند پر شود و برای یک عمر نگه‌داری شود.

عکس kilian hensi موسس برند بای کیلیان By-kilian

هر عطر یک داستان دارد

برای هر یک از عطر و ادکلن‌های برند بای کیلیان By-kilian قصه‌ای تعریف شده. برای مثال عطر Good girl gone bad by Kilian Perfume به عنوان استعاره بویایی از گناه اصلی ساخته شده. البته Good girl gone Bad by Kilian استعاره ای از حوا، دختر خوب آفریده خداست که با چشیدن میوه ممنوعه بد می‌شود. کیلیان هنسی اشاره می‌کند که یکی از اولین خاطرات بویایی او مربوط به استفاده از گل سرخ توسط مادرش است، بنابراین او آن را با زنانگی و زرق و برق مرتبط می داند. به گونه‌ای که همه زنان مهم زندگی او از جمله همسرش عاشق گل سرخ هستند و در اینجا به طرز استادانه ای در گردبادی از گل های مطلق از شکوفه پرتقال تا اسمانتوس، از گل رز تا یاس و نرگس که در پیله ای پیچیده شده استفاده می‌شود. یا مثلا عطر love, dont be shy اولین عطری بود که کیلیان خلق کرد. هدف کیلیان هنسی خلق یک عطر خوش طعم بود که شبیه هیچ عطر لذیذ دیگری در بازار نباشد. بنابراین او مجبور شد از نت معروف اتیل دور شود.

by-kilian-shop

خرید محصولات برند بای کیلیان By-kilian در ایران

عطرهای بای کیلیان By-kilian از جمله عطرهای لاکچری و لوکس است. قیمت ادکلن بای کیلیان By-kilian در بازارها متغیر است. البته اگر قصد خرید ادکلن از برند بای کیلیان By-kilian به صورت اورجینال را دارید، قیمت عطر بای کیلیان By-kilian اصل و اورجینال، در فروشگاه اینترنتی کالا بی کالا مناسب تر از هر جا ارائه شده است.