نمایش دادن همه 3 نتیجه

برند فرانسوی الیزه فشن Elysees-fashion در سال 2014 میلادی فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات عطری آغاز کرد و عطرهای خود را در قالب عطرهای تجاری وارد بازار کرد.

هدف برند الیزه فشن Elysees-fashion

هدف این برند از ورود به دنیای عطرسازی، ایجاد نمادی برای سنت‌های لوکس فرانسوی بود. برند الیسیس فشن جزو برندهای قیمت محور است که برای جلب رضایت مشتریان، محصولات عطری خود را با قیمتی مقرون به صرفه به بازار عرضه می‌کند. از سوی دیگر، تولید عطرهای باکیفیت و استفاده از رایحه های روز دنیا، کمک زیادی به رشد این برند در صنعت بزرگ عطرسازی کرده. گفتنی است که کمپانی مادر و یا تامین کننده این برند یعنی کمپانی معتبر پرستیژ پرفیوم نیز توانسته با ترکیبات اولیه با کیفیت و ارائه آن به بهترین نحو ممکن، به موفقیت این برند در عرصه جهانی کمک فراوانی کند. برند فرانسوی و باکیفیت الیزه فشن Elysees-fashion، محصولات خود را با سه درون مایه اصلی که عبارتند از: عشق، ظرافت و مد روانه بازار کرده است.

خرید محصولات برند الیزه فشن Elysees-fashion در ایران

عطرهای برند الیزه فشن Elysees-fashion از جمله عطرهای لاکچری و اقتصادی است و تقریبا تمامی اقشار جامعه می توانند از این برند معتبر فرانسوی استفاده کنند. قیمت ادکلن الیزه فشن در بازارها متغیر است. البته اگر قصد خرید ادکلن از برند الیزه فشن به صورت اورجینال را دارید، قیمت عطر الیزه فشن اصل و اورجینال، در فروشگاه اینترنتی کالا بی کالا مناسب تر از هر جا ارائه شده است.با خرید ادکلن الیزه فشن می توانید یک هدیه خاص و ویژه به خود و یا به کسانی که دوستشان دارید، هدیه دهید.