در حال نمایش 5 نتیجه

معرفی برند جگوار Jaguar

سر ویلیام لیونز در سال 1922 شرکت جگوار Jaguar را به عنوان تولید کننده ماشین‌های جانبی برای موتور سیکلت تاسیس کرد. نام اصلی شرکت Swallow Sidecar Company بود. پس از جنگ جهانی دوم، نام شرکت در نهایت به جگوار تغییر یافت. جگوار که در بخش خودروسازی نیز سرمایه گذاری کرده بود، سپس با شرکت موتور بریتانیا ادغام شد. در سال 1984، سالی که جگوار در بورس لندن پذیرفته شد، تا زمانی که در سال 1989 توسط فورد خریداری شد، بخشی از شاخص FTSE100 شد. از روزی که اولین مدل براق در سال 1935 رونمایی شد، او اصرار داشت که “هر خودرویی که شرکت تولید می کند عملکرد و زیبایی را با هم ترکیب می کند.” اولین موفقیت تجاری جگوار پس از جنگ جهانی دوم، ارائه طیف وسیعی از خودروهای اسپرت جذاب بود. علیرغم قیمت بالای آنها، آنها به دلیل داشتن بسیاری از ویژگی های لوکس به عنوان ارزش برای پول در نظر گرفته می شدند. جگوار با ساخت موتورهای قدرتمندی که در اتومبیل های خیابانی و اتومبیل های مسابقه ای برنده گرند پری ساخته شده بودند، نام خود را به دست آورد. در دهه 1950، خانه موفق شد چهار بار در مسابقه 24 ساعته لومان فرانسه برنده شود.

فروشگاه جگوار jaguar

ورود به عرصه عطر

برند جگوار در سال 1988 اولین عطر مردانه خود را روانه بازار کرد و در سال 1993 اولین عطر زنانه جگوار به بازار عرضه شد. پس از استقبال مخاطبان فعالیت آنها در زمینه تولید و عرضه عطر بیشتر شد.

محصولات برند جگوار Jaguar در ایران از کجا تهیه کنیم؟

اگر قصد خرید ادکلن زنانه و خرید ادکلن مردانه از برند لوکس و منحصر به فرد جگوار Jaguar را دارید، باید بدانید قیمت محصولات این برند در بازار متغیر است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت فروشگاه کالا بی کالا با اطمینان از اصالت کالا، محصولات برند جگوار Jaguar با ارزان‌ترین قیمت در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.