در حال نمایش یک نتیجه

ادوتویلت جوپ هوم-قرمز Joop Homme مردانه حجم 125 میلی لیتر

قیمت اصلی 3,250,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,555,000 تومان است.

تاریخچه برند جوپ !Joop

جوپ

برند جوپ !Joop یک برند آلمانی فعال در زمینه مد است که در سال 1978 توسط Wolfgang Joop تاسیس شد. در آن زمان فعالیت اصلی این برند در زمینه مد و لوازم آرایشی بود. برند جوپ برگرفته از نام خانوادگی موسس برند می‌باشد که در کنار آن یک علامت تعجب قرار دارد. این برند در سال 1982 اولین مجموعه پوشاک خود را به نمایش گذاشت و در سال 1985 تولید لباس مردانه را نیز به خط تولید خود اضافه کرد.

عطرهای برند جوپ !Joop

اولین عطر زنانه برند جوپ !Joop با نام فم جوپ و دو سال بعد دومین عطر آن با نام جوپ هوم را به بازار معرفی کرد. معرفی این دو عطر باعث رشد و تکامل این برند در زمینه مد، عینک، عطر، زیورآلات و لوازم خانگی شد. برند جوپ در بازه زمانی سال 1987 تا 2013 35 عطر و ادکلن را تولید و به بازار روانه کرد.

Joop-Homme

برند جوپ پس از  Wolfgang Joop

ولفگانگ جوپ در سال 2001 این شرکت را ترک کرد اما نامش بر روی این برند باقی ماند و در سال 2008 با همکاری کمپانی کوتی Coty در زمینه مد و لوازم آرایشی فعالیت کرد و توانست محصولات خود را در کشورهای آلمان، اتریش و سوئیس عرضه کند و امروزه یکی از پرطرفدارترین برندهای تولید عطر در آلمان می‌باشد. امروزه دختر ولفگانگ به نام Jette Joop به عنوان عطرساز فعالیت می کند و رایحه های متعددی را به بازار عرضه کرده است.

ادکلن‌های پرطرفدار برند جوپ !Joop

  1. All About Eve
  2. Contact
  3. Joop! Homme Chill Out
  4. Joop! Homme Red King
  5. Joop! Thrill
  6. Muse
  7. Miss Wild
  8. Joop Homme for men