هیچ محصولی یافت نشد.

میو میو نام یک برند معروف ایتالیایی می باشد که در زمینه اکسسوری و عینک و پوشاک بانوان فعالیت می کند. این کمپانی در سال 1993 تاسیس شد و مالک این کمپانی میوچا پرادا است و در کشورهایی چون ایتالیا ، آمریکا ، فرانسه ، ژاپن و … نمایندگی دارد. مالک این کمپانی یکی از بهترین طراحان پوشاک در دنیا و زنی بسیار ثروتمند و قدرتمند است. کمپانی میو میو اولین فروشگاه مستقل خود را سال 2009 درچین و شهر شنژن افتتاح کرد.

فعالیت های برند میو میو

برند میو میو رو اغلب با تولیداتش در زمینه مدل های مختلف کیف های زنانه می شناسن، اما این برند، علاوه بر کیف های زنانه بسیار شیک و با طراحی خاص، تولید اکسسوری و لباس های زنانه رو هم بر عهده داره و اتفاقا یکی از جذابیت های این برند اینه که تولیدات خودش رو به صورت کاملا تخصصی برای زنان عرضه می کنن. در سال 2015، برند میو میو برای اولین بار، عطرهای خودش رو هم روانه بازار کرد.

یکی از جذابیت های برند میو میو، تولید عینک های بسیار شیکه که از لوکس ترین و گران ترین عینک های آفتابی جهان به حساب می‌آید. اما از اون جذاب تر هم، فعالیت این برند در زمینه حمایت از حقوق زنان هستش که از علاقه های شخصی میوچا پرادا سرچشمه می گیره و در سال 2012 هم، فیلم کوتاهی درباره زنان برجسته تاریخ توسط این برند ساخته شده که خیلی در معرض توجه قرار گرفت.

تبلیغات برند میو میو به دلیل استفاده از کارگردان های بزرگ و چهره های سلبریتی، جذابیت بی نظیری داره و باعث معروفیت بیشترش شده. مخصوصا اینکه این برند سعی می کنه مخاطبان خودش رو خانومای جوان و نوجوان قرار بده و این در تبلیغاتش هم به خوبی مشخصه.