هیچ محصولی یافت نشد.

معرفی برند نارسیسو رودریگز  Narciso Rodriguez

نارسیسو رودریگز Narciso Rodriguez یک طراح مد آمریکایی است که در سال 1961 در نیوجرسی متولد شده است و طراحی مُد را در یکی از مدارس معتبر و معروف آموخت. او اوایل کارش به طور آزادانه در کمپانی های متفاوتی در نیویورک مشغول به کار شد. سال 1995سال شکوفایی او در حرفه کاری اش بود، چرا که به عنوان مدیر بخش طراحی در دو شرکت برجسته از جمله TSE در نیویورک و Cerruti در پاريس انتخاب شد. موفقیت های پی در پی نارسیسو سرانجام به ثبت برندش ختم شد و در سال 1997 با معرفی و ارائه اولین کلکسیون خود، جایزه طراح برتر جدید را نصیب خود کرد و در همان سال یک پیشنهاد کاری دیگر از سوی شرکت Loewe به عنوان مدیر بخش طراحی لباس های مخصوص بانوان دریافت کرد.

عطر و ادکلن های برند نارسیسو رودریگز  Narciso Rodriguez

بار دیگری که رودریگز توجه عموم را به سمت خو جلب نمود، زمانی بود که بانوی اول آمریکا در سال 2009 لباسی از کلکسیون بهاره نارسیسو رودریگز را به تن کرد. اولین عطر این کمپانی عطری ویژه بانوان به نام”Narciso Rodriguez for Her” است که در سال 2003 معرفی شد و ادکلن مردانه آن به نام”Narciso Rodriguez for Him” نیز در سال 2007 معرفی گردید. از دیگر عطر، ادکلن، ادوپرفیوم و ادوتویلت های محبوب و پرطرفدار این برند می توان به Essence, Fleur Musk For Her, Narciso, Narciso Poudree,Narciso Rodriguez for Him Blue Noir, santal musc, rose musc اشاره کرد.

همچنين از طراحان و عطرسازان معروفى كه با اين شركت همكارى داشته اند، مى توان Francis Kurkdjian ,Aurelien Guichard, Francis Kurkdjian, Calice Becker, Sonia Constant, Christine Nagel و Alberto Morillas را نام برد.