هیچ محصولی یافت نشد.

محصولات برند نوت تجلی زیبایی

برند نوت الهام گرفته از اشتیاق زندگی کردن، رنگ‌های زندگی و نت‌های طبیعت است. هدف نوت، قدرتمند کردن محصولات آرایشی با استفاده از تکنولوژی‌های مراقبت پوستی است.

به موسیقی نت‌ها در طبیعت گوش کن

محصولات نوت جوانی، زیبایی و سلامتی را به شما هدیه می‌کنند. در نوت، زیبایی شما در درجه اول اهمیت قرار دارد، چرا که تمام چشم‌ها روی شما متمرکز خواهند شد. تامین سلامتی با محصولات درجه یک برای حفظ این زیبایی ضروری است، به همین جهت نوت با بهترین کیفیت مواد اولیه در حفظ این زیبایی تلاش می‌کند. محصولات نوت دوست‌دار حیوانات بوده و به همین علت محصولات این برند برای افراد طرفدار سبک زندگی وگان کاملا مناسب هستند. برای دیدن محصولات و ویژگی‌های آن‌ها همراه نوت باشید.

برند نوت کجایی ؟

اصلیت محصولات آرایشی برند نوت

Note برندی چند ملیتی است که دفتر مرکزی و کارخانه اصلی آن در منطقه آزاد تجاری و اروپایی ترکیه واقع شده است. بیشتر محصولات این برند در کارخانه واقع در شهر آلتونا تولید شده و بقیه محصولات این برند مانند مدادها در کشورهای اتحادیه اروپا تولید می‌شوند. برند نوت صادرات خود را از سال ۲۰۱۴ آغاز کرد و هم اکنون در بیش از ۵۰ کشور جهان حضور دارد.

برند نوت در یک نگاه

محصولات برند نوت الهام گرفته از اشتیاق به زندگی کردن، احترام به این زندگی و زیبایی است. نوت، مدافع حیوانات و طبیعت است و در محصولات خود از هیچ فرآورده حیوانی استفاده نمی‌کند. این برند، محصولات نوآورانه و قابل اعتماد را با احترام به ارزش‌های همه اعتقادات تولید می‌کند. متخصصان پوست و آرایش نوت، این برند اروپایی را به سوی فراتر از استانداردهای تقاضای مواد آرایشی در جهان هدایت می‎کنند و محصولات آن کاملا مورد تایید درماتولوژیست‌ها هستند.

ویژگی‌های برند نوت

چرا برند نوت؟

برند نوت دارای ۴ ویژگی منحصر به فرد در میان سایر محصولات آرایشی است.

برند ترکیه‌ای نوت دوستدار طبیعت، دوستدار حیوانات، فاقد پارابن و بدون تست حیوانی است و همچنین محصولات آرایشی این برند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این محصولات سلامتی را در کنار زیبایی به پوست شما هدیه کرده و تمام چشم‌ها را بر روی زیبایی شما متمرکز خواهند کرد.

تجربه برند نوت و فعالیت‌های آن

برند نوت با سابقه‌ای نزدیک به یک دهه در تولید لوازم آرایشی، با تمام خواسته‌های روز دنیا آشنا شده و در این مدت سعی کرده است که با ارائه محصولاتی کاملا ایمن، باکیفیت و دوستدار حیوانات در میز آرایش شما ظاهر شود. از فعالیت‌های این برند در این زمینه می‌توان به کمپین NOTEstedonanimals# یا تست حیوانی ممنوع که هم اکنون نیز در جریان است، اشاره کرد. برند نوت، برندی خلاق، پایبند به کیفیت و دارای گواهینامه‌های دوستدار محیط زیست، ایزو 9001 و 2008 است. محصولات ان برند را می‌تولنید از سایت کالا بی کالا خریداری کنید.