هیچ محصولی یافت نشد.

خرید عینک اوگا OGA

قطعاً برند عینک آفتابی OGA اوگا یکی از پرطرفدارترین عینک آفتابی در جهان است، از همین رو بسیاری از مردم تمایل به خرید عینک آفتابی اوگا دارند.

برند عینک اوگا یکی از برندهای مشهور در ساخت انواع عینک طبی و آفتابی است که در کشور فرانسه در سال 1880 کار خودش را شروع کرد و موسس آن شخصی به نام ماریوس مورل است. این شخص یکی از طراح ها و سازنده های خوش ذوقی است که عینک های طبی و آفتابی منحصر به فردی را در کارخانه خودش تولید می کند.

اوگا در زبان سوئدی به معنای چشم می باشد. طراحی این محصول از معماری اسکاندیناویایی برگرفته شده است که القا کننده عملکرد می باشد.

معرفی کوتاه عینک آفتابی اوگا

سازنده عینک اوگا یعنی ماریوس مورل در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های عینک در دنیا به شمار می رود که اگر اغراق نباشد سهم خیلی زیادی از بازار فروش عینک آفتابی را به خودش اختصاص داده و همچنین در صعنت مد و فشن هم صاحب سبک است و همین باعث شده تا اعتبار قابل توجهی در میان مردم به دست بیاورد.

موردی دیگری که می توان عنوان کرد این است که زیر مجموعه هایی از برندهای مطرح و معروف دنیا را هم به خودش اختصاص داده از جمله: LIGHTEC، OGA، NOMAD، KOALI، REBEL و شاید جالب باشد که این نکته را بدانید که ماریوس مورل که سازنده خوش ذوق عینک آفتابی اوگا هم است تمام کارخانه هایش را در خودش کشور فرانسه تأسیس کرده و خرید این نوع عینک ها برای مردم فرانسه خیلی راحت تر شده است.

موریس مورل سعی کرده کیفیت بسیار بالایی در ساخت عینک آفتابی OGA و همچنین عینک طبی های خودش به کار ببرد و همین باعث شده تا این محصول در سرتاسر دنیا محبوبیت زیادی به دست بیاورد و این کارخانه با تکنولوژی های به روزی که در محصولات خودش به خصوص عینک آفتابی اوگا استفاده می کند سعی دارد لحضات خیلی خوش همراه با آرامش را برای اشخاصی که از این برند دوست داشتنی استفاده می کنند، به همراه بیاورد.

عینک های آفتابی اوگا جز عینک های اقتصادی ارایه شده در سایت بهدید هستند که با وزنی سبک دارای خاصیت پلاریزه و یووی 400 مناسب افرادی می باشند که به دنبال عینک خوب و استاندارد با قیمت مناسب می گردند اگر قصد خرید عینک آفتابی زنانه یا خرید عینک آفتابی مردانه دارید برند اوگا با توجه به دوام و قیمت انتخاب خوبی است.

نمایندگی عینک آفتابی اوگا

کالا بی کالا به عنوان بزرگترین بازار فروش عینک آفتابی در ایران در سبد کالایی خود عینک آفتابی اوگا oga را قرار داده که شما عزیزان می‌توانید این عینک را با قیمت ارزان از کالا بی کالا تهیه کنید.