هیچ محصولی یافت نشد.

معرفی برند رالف لورن Ralph Lauren

شرکت رالف لورن (Ralph Lauren Corporation) یک شرکت هولدینگ امریکایى مى باشد، که درسال ١٩٦٧میلادى توسط طراح مشهور رالف لورن (Ralph Lauren) تاسیس شده است. دفتر اصلى این شرکت در شهر نیویورک (ایلات متحده امریکا) واقع مى باشد. این شرکت در چهار زمینه فعالیت مى کند که شامل پوشاک، لوازم منزل، عطر و اکسسورى است. شرکت رالف لورن همچنین داراى شعبه هاى دیگرى در سایر جهان است، ولى شعبه اصلى این شرکت در خیابان مدیسن (Madison Avenue) نیویورک (ایلات متحده امریکا) واقع مى باشد. رالف لورن جزء برندهاى محبوب و پرطرفدار به خصوص در میان آقایان براى پوشاک مردانه خاص خود مى باشد. ماندگارى رالف لورن در دنیا مد یکى از دلایل محبوبیت خاص این برند است، شاید روند مد در طول زمان تعییر کند و شاهد سبک هاى جدیدى در دنیاى مد باشیم، ولى یکى از ویژگى هاى این برند در صنعت مد ماندگارى قطعات کلاسیک این برند در طول سال ها مى باشد. در نهایت، آنچه که بیشتر در مورد میراث رالف لورن به عنوان یک نام تجاری و طراح به چشم می آید که سبک زندگى او است، رالف لورن نه تنها یک برند مشهور بلکه به عنوان سبک زندگى امریکایى در جهان شناخته شده است. در اینجا مى خواهیم به بررسى درباره این شرکت، برندهاى دیگر این شرکت و مشهور و زندگى شخصى موفق طراح و بنیانگذار بپردازیم تا بیشتر آن آشنا شوید. برندهاى دیگرى که به عنوان زیر مجموعه شرکت رالف لورن در حال فعالیت هستند که عبارتند از :

پولو رالف لورن (Polo Ralph Lauren)

رالف لورن کِلکشن (Ralph Lauren Collection)

لورن رالف لورن (Lauren Ralph Lauren)

دَبل ل . ر (Double RL)

رالف لورن بچه گانه Ralph (Lauren Childrenswear)

دِنم & سوپلاى رالف لورن (Denim & Supply Ralph Lauren)

کلاب موناکو (Club Monaco)

چگونه برند رالف لورن تاسیس شد

رالف لورن تا سن ٢٨ سالگى برای تولید کننده کراوات بیو برومل کار مى کرد. سپس رالف لورن رئیس این شرکت را متقاعد نمود تا به او اجازه دهد خط تولید خود را راه اندازى کند. در سال ١٩٦٧ میلادى، شرکت رالف لورن در زمینه طراحى و تولید کروات مردانه تاسیس شد و در ابتدا فعالیت کارى خود را از این حوزه شروع نمود . در آن زمان کروات ها به صورت باریک بودند، او کراوت هاى پهنى را براى آقایان طراحى کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفتند و فروش بالایى داشتند. سپس در سال ١٩٦٨ میلادى، اولین خط تولید و کامل پوشاک مردانه خود را با توجه به علاقه اى که به ورزش داشت، به نام برند پولو (Polo) که به معنى بازى چوگان مى باشد، نامگذاری کرد. قابل ذکر است که فروشگاه بلومینگدیلز (Bloomingdale’s) در منهتن نیویورک ( ایالات متحد امریکا) تا ١٩٦٩ میلادى تنها پوشاک مردانه این برند را به فروش میرساند. در سال ١٩٧١میلادى، شرکت رالف لورن یک خط تولید از پیراهن های زنانه راه اندازى کرد و یک سال بعد از آن اولین مجموعه کامل پوشاک زنانه خود را ارائه داد و به این گونه براى اولین بار وارد صنعت بازار تولید پوشاک زنانه شد.

عطر و ادکلن

در سال ١٩٧٨ میلادى، رالف لورن اولین عطرهای خود را ارائه نمود که لورن برای زنان در تاریخ ١٢ مارس و پولو برای مردان در تاریخ ٢٦ مارس را عرضه کرد. این اولین بار بود که این طراح مشهور دو عطر را به طور همزمان معرفی نمود، که یکی برای مردان و دیگری برای زنان بود. همچنین شرکت رالف لورن وارد بازار اروپا گشت و در سال ١٩٨١ میلادى با افتتاح اولین فروشگاه مجزا برای یک طراح آمریکایی در خیابان نیوبند (New Bond) در غرب غربی لندن، انگلیس وارد این بازار شد.

در حال حاضر محصولات زیبایى (عطر ) این برند توسط وینر لورن (Warner-Lauren)، ال تى دى (Ltd) و (L’Oréal) تولید مى شود، که شامل عطر و ادکلون هاى زنانه و مردانه براى رالف لورن مى باشد که از جمله ورلد اف پولو (World of Polo) در مجموعه هاى پولو ، پولو بلو ، پولو رد ، پى لو بلک (Polo, Polo Blue, Polo Black, Polo Red)، رالف لورن رومَنس (Ralph Lauren Romance)، مید نایت رومَنس (Midnight Romance) و مجموعه بیگ پونى (Big Pony) براى مردان و زنان را شامل مى شود.