هیچ محصولی یافت نشد.

معرفی برند ویکتور و رولف Viktor & Rolf

ویکتور & رولف (Viktor & Rolf) یک خانه مد در آمستردام است که توسط ویکتور هورستینگ (Viktor Horsting) و (Rolf Snoeren) در سال 1993 در پاریس تاسیس شده است. ویکتور & رولف هر دو در سال 1969 متولد شده اند و در سال 1986 زمانی که در آکادمی هنر (Academy of Art and Design) واقع در آرنهم تحصیل می کردند با یکدیگر آشنا شدند. این دو به جهت خلاقیت در طرح هایشان در زمینه لباس شناخته شده هستند. آنها مدل ها و طرح های خود را در نمایشگاه ها و برخی از موزه های هنری معروف جهان برجسته کرده اند. همچنین مجموعه ای از کتاب ها را در زمینه مُد منتشر کرده اند و لباس های بسیاری در زمینه تئاتر را طراحی کرده اند.

عطر و ادکلن های برند ویکتور و رولف – Viktor & Rolf

عطرهای طراحی شده توسط این تیم خلاق رایحه هایی از اعماق طبیعت است. اولین عطر تولید شده توسط این برند در سال 2005 با نام “Flowerbomb” مخصوص بانوان می باشد که همزمان با مجموعه لباس های زنانه بهار و تابستان با نام “Flowerbomb” معرفی شد. مدتی بعد اولین ادکلن مردانه با نام “Antidote” را در سال 2006 به بازار عرضه کرد. از دیگر عطر، ادکلن، ادوپرفیوم و ادوتویلت های پرطرفدار و محبوب این برند می توان به، Flowerbomb Extreme 2013, Flowerbomb La Vie En Rose, Bonbon, Flowerbomb La Vie En Rose 2016, Flowerbomb Love Me Tight, Spicebomb Eau Fraiche, Spicebomb, Liquid Diamonds اشاره کرد.

و همچنین طراحان و عطرسازان معروفی كه با اين شركت همكاری داشته اند می توان Pierre Wargnye,Juliette Karagueuzoglou, Carlos Benaim, Olivier Polge, Cecile Matton, Serge Majoullier, Serge Majoullie, Cecile Matton i Serge Majoullie, Domitille Bertier, Dominique Ropion, Sonia Constant, Marie Salamagne, Amandine Clerc-Marie, Dora Baghriche و Sonia Constant را نام برد.