فروشگاه اینترنتی کالا بی کالا

در حال نمایش یک نتیجه

معرفی برند ایو روشه Yves-rocher

ایو روشه Yves-rocher یک شرکت فرانسوی مراقبت از پوست، لوازم آرایشی و عطر است که در سال 1965 توسط کارآفرین فرانسوی Yves Rocher در La Gacilly تأسیس شد. این شرکت با بیش از 3000 فروشگاه، در 88 کشور در پنج قاره حضور دارد و 13500 پرسنل دارد.
Yves-rocher-shop

از ساخت کرم مرطوب کننده تا تولید عطر

داستان از سال 1959 شروع می شود، زمانی که ایو روشه اولین مرطوب کننده خود را در اتاق زیر شیروانی خانواده‌اش ساخت. رفته رفته او در همان سال شرکتش را با نام خودش تاسیس کرد. شرکت به سرعت رشد کرد و سه سال بعد، اولین فروشگاه خود را افتتاح کرد.
عکس Yves_Rocher

چرا برند ایو روشه Yves-rocher از بهترین‌ها است؟

برند ایو روشه Yves-rocher اولین تولید کننده محصولات زیبایی ارگانیک و طبیعی است که از خرده فروشی ماستژ برای فروش آنها استفاده می کند. این برند به عنوان “بادی شاپ فرانسه” شناخته می شود. برای بیش از پنج دهه، برند فرانسوی زیبایی ایو روشه Yves-rocher مترادف با فرمول های گیاهی و مقرون به صرفه بودن برای نسل‌های پی در پی زنان فرانسوی بوده. همچنین این برند هرگز آزمایش حیوانی را در محصولات نهایی خود یا در مواد تشکیل دهنده آنها انجام نداده.
shop_Yves_Rocher

طبیعت الهام بخش برند ایو روشه Yves-rocher

موسس برند ایو روشه Yves-rocher میگوید: در ایو روشه، طبیعت به ما الهام می‌دهد. در طبیعت، هیچ کلیشه‌ای وجود ندارد، هیچ ایده‌آلی برای دستیابی وجود ندارد، هیچ یکنواختی‌ای وجود ندارد. طبیعت چیزی بیش از تجربیات و احساسات است. به همین دلیل است که طبیعت همیشه نقطه شروع عطرهای ما است.

محصولات برند ایو روشه Yves-rocher

عطرهای برند ایو روشه Yves-rocher از جمله عطرهای لاکچری است و قیمت ادکلن ایو روشه Yves-rocher در بازارها متغیر است. البته اگر قصد خرید ادکلن از برند ایو روشه Yves-rocher به صورت اورجینال را دارید، قیمت عطر ایو روشه Yves-rocher اصل و اورجینال، در فروشگاه اینترنتی کالا بی کالا مناسب تر از هر جا ارائه شده است. با خرید ادکلن ایو روشه Yves-rocher می توانید یک هدیه خاص و ویژه به خود و یا به کسانی که دوستشان دارید، هدیه دهید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها  در شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید.

 

سبد خرید