عطر شناسی

ادکلن زنانه و مردانه مناسب متولدین فروردین ماه

ادکلن زنانه و مردانه مناسب متولدین فروردین ماه

فصل بهار با بوی خنک و تازه‌ای که در هوای پرشور این فصل حس می‌شود، همیشه ما را به سمت ادکلن‌های خنک و ملایم سوق می‌دهد. خرید ادکلن برای متولدین فروردین ماه بسیار دلچسب است. چرا که سلیقه این افراد بیشتر حال و هوای تازه‌گی و طراوت دارد. ادکلن که برای زنانه یا مردانه متولد فروردین انتخاب می‌کنید بسیار باید با دقت باشد، چرا که آنها به دنبال شادی و سرزندگی هستند. با ما همراه شوید تا در این مقاله به معرفی ادکلن‌های مناسب زنان و مردانه متولد فروردین قصد داریم بپردازیم.

شاید بد نباشد قبل از اینکه به ادکلن‌های متناسب با این افراد برسیم، کمی با خصوصیات اخلاقی و رفتاری آنها بپردازیم و کمی درباره طالع این دوستان مطالعه کنیم.

نمادها و سمبل‌های فروردین

نمادها و سمبل‌های ماه فروردین

فروردین زمان پیدایش هر شروع تازه‌ایست.فروردین همان برج حمل و نماد حیوان این ماه قوچ می‌باشد که ماجراجو، بلند پرواز و سرشار از انرژیست. سیاره حاکم آن مریخ و است به نوزاد طبیعت مشهور می‌باشد. عنصر وجودی فروردین ماهی‌ها آتش و گل محبوب زنان فروردینی رز سرخ است. در روزهای هفته روز سه‌شنبه برای فروردینی‌ها روز مبارکی می‌باشد. فلز وجودشان آهن و سنگ خوش‌شانسی آن‌ها الماس و یاقوت است. عدد خوش‌شانسی این ماه 9 و رنگ محبوبشان صورتی و قرمز است.

فروردین ماه، ماه آغاز بهار و شروع دوره جدیدی از زندگی است. در فرهنگ ایرانی، برخی نمادها و سمبل‌ها با این ماه مرتبط هستند که به شرح زیر است:

  • گل نرگس: گل نرگس نماد زیبایی، شادابی و تازگی است و معمولاً در باغ‌ها و فضای باز در این ماه می‌روید.
  • سبزه: سبزه در فروردین ماه نشانه بازگشت بهار و آغاز روند رشد و تولید محصولات زراعی است.
  • تخم مرغ: تخم مرغ به عنوان نماد آغاز دوره جدید و امید به آینده در فروردین ماه استفاده می‌شود.
  • آیینه: آیینه نیز در فروردین ماه نشانه شفافیت، زیبایی و پاکیزگی است و معمولاً برای شستشو و تمیزی استفاده می‌شود.
  • سهره: سهره در فرهنگ ایرانی نماد انس با طبیعت، معنویت و سکون است و در فروردین ماه به عنوان نماد آرامش و سکون استفاده می‌شود.

خصوصیات زنان متولدین فروردین

به طور کلی، فروردین ماه نماد بازگشت بهار، زندگی، شادابی و امید به آینده است. افراد متولد فروردین ماه، زیر نظر ستاره‌ی مرداد قرار دارند که به دلیل ویژگی‌های خود، آن‌ها را به شخصیت‌های پرانرژی، خلاق و پرشور تبدیل می‌کند. برخی از خصوصیات مشترک زنان متولد فروردین عبارتند از:

پرانرژی و فعال: زنان متولد فروردین معمولاً افرادی با انرژی بالا، فعال و پرشور هستند که از زندگی لذت می‌برند و همیشه به دنبال تجربه‌ی تجدید شده و جذاب هستند.

مستقل و قوی: این افراد بسیار مستقل و به دنبال ابراز خودشان هستند. آن‌ها هیچگاه از کاری که می‌خواهند انجام دهند منصرف نمی‌شوند و از پیشرفت خود لذت می‌برند.

هوشمند و خلاق: زنان متولد فروردین معمولاً افرادی با هوشی بالا، خلاق و ایده‌پرداز هستند که به سرعت مشکلات را حل می‌کنند و بهترین راهکارها را برای مسائل پیچیده پیدا می‌کنند.

شجاع و بلندپرواز: این افراد معمولاً شجاع و بلندپرواز هستند و در برابر موانع و مشکلات مختلف از پای درمی‌آیند. آن‌ها به دنبال چالش هستند و هیچگاه از ریسک پرهیز نمی‌کنند.

روابط عاطفی پایدار: زنان متولد فروردین معمولاً روابط عاطفی پایداری دارند و به دنبال شریکی هستند که ارزش‌های ویژه‌ای را با آن‌ها به اشتراک بگذارد. به طور کلی، زنان متولد فروردین افرادی هستند که به دنبال زندگی در جهان بهتر هستند و به دنبال کمک به دیگران در رسیدن به اهدافشان می‌باشند.

انعطاف‌پذیر و متنوع: زنان متولد فروردین علاقه‌مند به تنوع و تجربه‌ی چیزهای جدید هستند و در زندگی خود به دنبال چیزهای جدید و جذاب هستند. آن‌ها انعطاف‌پذیری دارند و در مواجهه با تغییرات زندگی، با انعطاف و سرعت عمل می‌کنند.

پیوسته در تلاش برای پیشرفت: افراد متولد فروردین هیچ‌وقت تسلیم نمی‌شوند و به دنبال پیشرفت خود هستند. آن‌ها در تمام جوانب زندگی خود به دنبال بهتر شدن و بهبود عملکرد خود هستند.

در نهایت، می‌توان گفت که زنان متولد فروردین، زنانی شجاع هستند و از طرفی، از تفکر منطقی و شناخت قوانین و مقررات بهره‌مندند. همچنین، زنان متولد فروردین دوست دارند که به رهبری دیگران بپردازند و با توجه به خصوصیاتی که ذکر شد، می‌توانند در حوزه‌های مختلفی از جمله مدیریت، فناوری، پژوهش و تحقیقات، طراحی و هنر، به عنوان فردی کارآمد و موثر در جامعه دیده شوند.

عطر و ادکلن‌های مخصوص زنان فروردینی

با توجه به اطلاعات کاملی که راجع‌به زنان فروردینی خواندید باید بدانید که آن‌ها به ادکلن‌هایی جذب می‌شوند که بوی تند، قوی و شادی دارند مثل رایحه‌های فلفل و مشک اما اگر بخواهیم درنظر بگیریم که آن‌ها متولد بهار هم هستند عطرهای ملایم رایحه‌های گلی و بهاری نیز آن‌ها را خوشحال می‌کند. حال قصد داریم چند نمونه از عطرهای مناسب برای زنان فروردینی  را به شما معرفی کنیم.

لانکوم لانويت ترزور Lancome La Nuit Tresor

ادکلن مناسب زنان متولدین فروردین ماه

حال و هوای ادکلن لانویت ترزور گرم، تند و شیرین است که بهترین زمان برای استفاده از آن، در فصول سرد سال می‌باشد. این الماس کبود با یک پارچه‌ی ساتن که به دور گردن آن پیچیده شده به بهترین شکل تزیین شده است. با اولین اسپری از لانکوم لانوییت ترزور، بوی میوه‌هایی مثل گلابی، نارنگی و نارنج به سرعت در فضای اطراف شما حس می‌شود. این ترکیب میوه‌ای شادابی و نشاط عجیبی را به روح شما تزریق می‌کند. پس از مدتی این رایحه‌ها جای خود را به نت‌های میانی که شامل میوه‌ی ساعتی، توت‌فرنگی، گل ارکیده و رز سیاه هستند می‌دهند و با گذشت زمان نت‌های پایانی که شامل ترکیبی از گیاه جادویی پاتچولی، پاپیروس، میوه‌ی سرخالو، پرالین، وانیل، کارامل، قهوه، کومارین و گیاه شیرین بیان هستند، ماندگار می‌شوند. این ادکلن میوه‌ای و گلی یک زن فروردینی را بسیار راضی نگه می‌دارد.

خرید ادکلن لانکوم لانويت ترزور اصل

ادکلن شرکتی و مشابه لانکوم لانویت ترزور

امپر اوربان Emper urban woman

Emper-urban-woman

ادکلن امپر اوربان Emper urban woman یک انتخاب فوق‌العاده برای بانوان فروردینی است و رایحه شیرین خنک و ملایم آن بهترین انتخاب برای استفاده در تمام فصول سال می‌باشد. همه عناصر به کار رفته در ترکیب این روایح می‌توانند ما را ساعت‌ها در دنیای جادویی خود غرق کنند. پس از اسپری کردن این ادکلن زنانه به سرعت متوجه بوی نارنج خواهید شد که پس از مدتی جای خود را به نت‌های میانی می‌دهد. نت‌های میانی از ترکیب گل رز و چوب صندل ساخته می‌شوند که حس بهار و تازگی را به شما منتقل می‌کند. با گذشت مدت‌زمانی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از مشک و تمشک سیاه تشکیل شده‌اند که اعتمادبه‌نفس و تعادل روحی بالایی را به زنان فروردینی می‌دهد.

خرید ادکلن امپر اوربان Emper urban woman اضل

الحمبرا ورسنسیا نویر ALHAMBRA versencia noir

versencia-noir

یکی دیگر از ادکلن‌های مخصوص زنان فروردینی ادکلن ورسنسیا نویر versencia noir از برند شرکتی الحمبرا ALHAMBRA می‌باشد که رایحه‌ای شیرین و گرم دارد. رایحه‌ی این ادکلن الهام گرفته از ادکلن پر طرفدار ورساچه کریستال نویر Versace Crystal Noir است که مختص بانوان سخت پسند طراحی شده است. بطری این ادکلن زنانه بسیار شیک و خوش‌دست می‌باشد و ساختار آن از ادویه، چوب، گل، گیاهان معطر، مرکبات، میوه و وانیل تشکیل شده‌است. با اسپری‌کردن ورسنسیا نویر روی پوست و محل نبضتان بوی انگور سیاه، انجیر و گل بنفشه را احساس خواهید کرد که شادی و هیجان را در شما بیشتر می‌کند. نت‌های میانی این ادکلن از گل یاسمین و بوته‌ی یاسمین ساخته‌ شده‌اند وبرای بالابردن تمرکز و افزایش انرژی مثبت مناسب است. با گذشت مدت‌زمانی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جایگزین نت‌های میانی می‌شوند. این نت‌ها از چوب صندل، چوب کشمیر، وانیل و گل آفتاب‌گردان تشکیل ‌شده‌اند که آرامش و تعادل روحی و جسمی را به شما هدیه می‌کنند. اگر شما یک بانوی فروردینی خاص‌پسند هستید یکی از پیشنهادهای ما به شما این ادکلن می‌باشد.

خرید ادکلن الحمبرا ورسنسیا نویر ALHAMBRA versencia noir شرکتی

کارولینا هررا گود گرل مشکی Carolina Herrera Good Girl

Carolina-Herrera-Good-Girl

اگر شما یک فرد عطرباز باشید قطعا تا الان اسم ادکلن کارولینا هررا گود گرل مشکی Carolina Herrera Good Girl را شنیده و یا حتی از آن استفاده نیز کرده‌اید. این ادکلن یکی از محبوب‌ترین ادکلن‌های زنانه می‌باشد که به علت رایحه تند، شرقی، شیرین و گرمش بسیار مناسب برای بانوان فروردینی است. طراحی بطری این ادکلن سر و صدای زیادی را به پا کرد چرا که بطری آن به شکل یک کفش مجلسی زنانه طراحی شده است و بدون شک این طرح برای هیچ عطر دیگری استفاده نشده است. انرژی و هیجان زیاد متولدین فروردین پس از اسپری کردن این ادکلن و استشمام نت اولیه آن که تشکیل شده از بوی بادام و قهوه است چند برابر می‌شود. پس از مدت زمان کوتاهی نت‌های میانی که ترکیبی از گل مریم و یاسمن هستند از راه رسیده و مشام شما را پر می‌کنند. در ادامه شاهد جابه‌جایی نت‌های میانی و پایانی خواهید بود. این نت‌های پایانی از دانه‌ی تونکا و کاکائو تشکیل می‌شوند. بوی شیرین این ترکیب دوگانه شادی و نشاط شما را بیشتر می‌کند. اگر یک زن فروردینی پرانرژی هستید این ادکلن برای شما طراحی شده‌است.

خرید ادکلن کارولینا هررا گود گرل مشکی اصل

خرید ادکلن‌های شرکتی و مشابه گود گرل مشکی

خصوصیات مردان متولدین فروردین

این ماه بر اساس باورها و اعتقادات خاص، خصوصیاتی برای مردان متولد فروردین نیز نسبت داده شده است. در این مقاله به بررسی برخی از خصوصیات مردان متولد فروردین و اعتقاداتی که در ارتباط با این ماه وجود دارد، می‌پردازیم.

شخصیت قوی و جسور: مردان متولد فروردین معمولاً دارای شخصیتی قوی و جسور هستند. آن‌ها برای دستیابی به اهداف خود، پایبندی و اراده قوی دارند و به دلیل شخصیت پرقدرت خود، به مشکلات و چالش‌های زندگی پای کوتاه می‌زنند.

پرانرژی و فعال: مردان متولد فروردین بسیار پرانرژی و فعال هستند و دوست دارند همیشه در حرکت باشند. آن‌ها به دلیل پرانرژی فزاینده خود، می‌توانند در کارهای سخت و پرمخاطره موفقیت بیشتری کسب کنند.

مهربان و دوست‌داشتنی: مردان متولد فروردین به دلیل شخصیت دوست‌داشتنی و مهربانی که دارند، در برقراری ارتباطات موثر با دیگران موفق هستند. آن‌ها معمولاً به دلیل رفتارهای مهربانانه و با دلسوزی، به عنوان دوست‌داشتنی‌ترین افراد در بین دوستان و همکاران خود شناخت

  1. خلاق و نوآور

مردان متولد فروردین اغلب دارای ذهن خلاق و نوآور هستند. آن‌ها توانایی پیدا کردن راه‌حل‌های جدید و خلاقانه برای مشکلات را دارند و می‌توانند به خوبی در فعالیت‌هایی که نیاز به خلاقیت و نوآوری دارند، عملکرد موثری داشته باشند.

دقیق و محتاط : مردان متولد فروردین به دلیل شخصیت دقیق و محتاطی که دارند، در انجام کارهای پیچیده و دقیق موفقیت بیشتری کسب می‌کنند. آن‌ها معمولاً با دقت و بررسی دقیق و به خوبی در جزئیات کارها و روند‌های پیچیده آن‌ها موفق عمل می‌کنند.

تمایل به رهبری: مردان متولد فروردین به دلیل شخصیت قوی و جسوری که دارند، عموماً تمایل به رهبری و هدایت دیگران دارند. آن‌ها به دلیل اراده قوی و پرانرژی فزاینده خود، می‌توانند در رهبری و مدیریت گروه‌های کاری و اجتماعی، موفق عمل کنند.

تنبلی در مواجهه با کارهای تکراری: از نقاط ضعف مردان متولد فروردین، تنبلی در مواجهه با کارهای تکراری است. آن‌ها به دلیل شخصیت فعال و پرانرژی، به طور عمده در کارهایی که نیاز به تکرار دارند، احساس خستگی و بی‌حوصلگی می‌کنند.

در کل، بر اساس اعتقادات مردم، مردان متولد فروردین دارای خصوصیاتی از جمله شخصیت قوی و جسور، پرانرژی و فعال، مهربان و دوست‌داشتنی، خلاق و نوآور هستند.

رایحه‌های مورد علاقه مردانه متولد فروردین

معمولاً مردانه متولد فروردین عطرهای ملایم و تا حدودی خنک را ترجیح می‌دهند. برخی از رایحه های محبوب برای این افراد شامل موارد زیر می‌شود:

  • رایحه چوبی: عطرهایی با رایحه چوبی مانند کهربا، سرو، صندل، بلوط، وتیور و عود معمولاً برای مردان متولد فروردین جذابیت دارند.
  • رایحه مرکباتی: عطرهایی با رایحه مرکباتی مانند نارنج، لیمو، گریپ فروت، نارگیل و برگ مریم معمولاً تا حدودی خنک و ملایم هستند و برای مردان متولد فروردین مورد علاقه هستند.
  • رایحه گیاهی: عطرهایی با رایحه گیاهی مانند رزماری، بابونه، بنفشه، چای سبز و اسطوخودوس معمولاً به عنوان عطرهای ملایم و طبیعی شناخته می‌شوند و برای مردان متولد فروردین مناسب هستند.
  • رایحه تنباکویی: برخی از مردان متولد فروردین به دنبال عطرهایی با رایحه تنباکویی مانند تنباکو، عود و شکوفه تنباکو هستند که به آن‌ها احساس جذابیت می‌دهد.

ادکلن‌های مناسب مردان فروردینی

معمولاً مردان فروردینی ادکلن‌هایی با رایحه خنک، مرکباتی و بو طبیعت را دوست دارند و اگر قصد هدیه دادن به این عزیزان را دارید با این رایحه‌ها هدیه خود را انتخاب کنید، در ادامه بهترین ادکلن‌های مناسب مردان متولد فروردین را به شما معرفی می‌کنیم :

بلو د شانل Chanel Bleu de Chanel

Bleu de Chanel ادکلن مناسب متولدین فروردین

هر ادکلنی ساختاری متفاوت دارد که نوع طبع آن را شکل می‌دهد تا افراد بتوانند در فصول مختلف از ادکلن‌هایی که با سبک و سیاق آن فصل‌ها همخوانی دارد، استفاده کنند. مثلا اگر شما به دنبال عطری برای فصول سرد سال هستید باید از ادکلن‌هایی که طبع گرم دارند استفاده کنید تا دمای بدن شما را بالاتر برود و احساس سرمای کمتری داشته باشید. همچنین در فصول گرم باید از ادکلن‌هایی که حال و هوای خنک و ملایمی دارند استفاده کنید. ذات هر یک از عطر‌ها با دیگری متفاوت است به همین علت است که شاید انتخاب کمی دشوار باشد اما اگر شما علاقه‌مند به روایح تلخ و خنک هستید، ادکلن بلو د شانل Chanel Bleu de Chanel یکی معروف‌ترین ادکلن‌ها در طبع خنک و تلخ است.

خرید ادکلن بلو د شانل اصل

خرید نسخه مشابه و شرکتی بلو د شانل

کنزو لئو پار kenzo L’Eau Par

ادو تویلت کنزو لئو پار kenzo L’Eau Par زنانه حجم 100 میلی لیتر

همانطور که در مقاله بهترین ادکلن مردانه هم این محصول را معرفی کردیم، به قطع کنزو لئوپار یکی از پرطرفدارترین روایح بین مردان متولد فروردین است. ال و هوای این ادکلن پرطرفدار، خنک و تند است که بهترین زمان برای استفاده از آن، در فصول سرد سل پیشنهاد می‌شود. بطری کنزو لئو پار با طرح ساده و کتابی و کشیده‌اش، به‌سرعت جای خودش را در میان وسایل شما باز می‌کند. روی شیشه، نام L’Eau Par Kenzo و در ادامه‌ی آن Pour Homme با رنگ تیره چاپ شده و خودنمایی می‌کند. در بطری با رنگ شفافش به‌خوبی طراحی این عطر خنک را کامل کرده است.

خرید ادکلن کنزو لئوپار اصل

کازاموراتی زرجف مفیستو Xerjoff Casamorati Mefisto

خرید ادکلن کازاموراتی زرجف مفیستو Xerjoff Casamorati Mefisto

گر طرفدار رایحه‌های خنک و تند هستید، ادکلن کازاموراتی زرجف-زرژاف مفیستو Xerjoff Casamorati Mefisto مناسب شما است. ادکلن کازاموراتی زرجف-زرژاف مفیستو Xerjoff Casamorati Mefisto توسط برند لوکس و معتبر زرجف در سال 2009 به بازارهای جهانی عطر و ادکلن عرضه شد. برخی از منتقدان رایحه‌ی این محصول را مشابه ادکلن مردانه کرید سیلور مانتین واتر می دانند.

خرید ادکلن کازاموراتی مفیستو اصل

خرید ادکلن مشابه کازاموراتی مفیستو

دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس

خرید ادکلن Dolce-Gabbana-Light-Blue-Eau-Intense-Pour-Homme

حال و هوای ادکلن دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس تند و خنک است که بهترین زمان برای استفاده از آن، در روزهای گرم بهار و تابستان است. هرم بویایی ادکلن دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس Dolce Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme با نت‌های پرتقال ماندارین و گریپ فروت آغاز می‌شود، رفته‌رفته نت‌های میانی با ترکیب آب دریا و سرو کوهی جایگزین نت‌های آغازین می‌شود. این ترکیب باعث القای حس خنکی و طراوت بی‌نظیری می‌شود.

خرید ادکلن دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس اصل

حرف آخر

در نهایت باتوجه داشته باشید که انتخاب ادکلن یه امری است کاملاً سلیقه‌ای و ما فقط پیشنهاداتی را باتوجه به ویژگی‌های مردان و زنان فروردین ماهی ارائه کردیم. شما بهتر است قبل از خرید ادکلن حتماً آنرا بو کنید یا از مشاوره برای خرید ادکلن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *