عطر شناسی

13 عطر و ادکلن زنانه خوشبو با قیمت مناسب

عطر و ادکلن زنانه خوشبو با قیمت مناسب

این روزها باتوجه به افزایش قیمت ادکلن تهیه ادکلن‌های گذشته شاید کمی سخت باشد، اما هنوز هم می‌توان ادکلن‌هایی با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب پیدا کرد، ما سعی کردیم در این مقاله 13 ادکلن زنانه خوشبو که با قیمت مناسب می‌توانید تهیه کنید را معرفی کنیم. تمام این ادکلن‌ها جزء پرفروش‌ترین ادکلن‌های کالا بی کالا هستند و ادکلن زنانه ای هستند که کاربران به آنها اعتماد دارند.

ادکلن زنانه با قیمت مناسب زیر 500 هزار تومان

ما سعی کردیم پرفروش‌ترین ادکلن‌های زنانه با قیمت مناسب را برای شما آماده کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و باید توجه داشته باشید که همیشه می‌توانید از بخش پشتیبانی و مشاوره تیم کالا‌بیکالا استفاده کنید.

1. ادکلن الهامبرا فیلوس روسو

ادوپرفیوم الحمبرا فیلوس روسو ALHAMBRA Philos Rosso مردانه و زنانه حجم 100 میلی لیتر

اگر شما به دنبال خرید ادکلن زنانه خوشبو با قیمت مناسب معروف و ماندگار هستید تا هر‌فردی که از کنار شما میگذرد رایحه ی خوش شما در ذهن آن فرد باقی بماند به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما این ادکلن را خریداری کنید. با اولین اسپری از این ادکلن برروی نبض و یا پوستتان می‌توانید رایحه‌ی میوه‌هایی چون هلو و پرتقال را استشمام کنید و سپس در نت های بعدی رایحه‌ی گل‌هایی چون رز، نعنا و بنفشه را متوجه شوید. شما می‌توانید از این ادکلن در فصول سرد سال استفاده نمایید و از رایحه‌ی شیرین و گرم این ادکلن لذت ببرید.

2. ادکلن اجمل ساکریفایس

ادوپرفیوم اجمل ساکریفایس Ajmal Sacrifice زنانه حجم 50 میلی لیتر

اگر شما هم به دنبال خرید ادکلن اصل با قیمت مناسب می‌باشید و‌ همچنین از سلیقه‌ای خاص و سخت برخوردار هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا حتما برای یکبار‌هم که شده ادکلن اجمل ساکریفایس را امتحان نمایید. این ادکلن با رایحه ای خاص، گرم و شیرینی که دارد بسیاری از نظرها را بخود جلب می‌کند. با اسپری کردن این ادکلن می‌توانید رایحه‌ی گل یاسمین را در نت های آغازین که باعث احساس هیجان و تازگی را در شما می‌شود را احساس نمایید. همچنین در نت های بعدی این عطر می‌توانید بوی وانیل و پرتقال را که احساس انرژی مثبت و تمرکز را در شما بوجود می‌آورد لمس کنید. همچنین از دیگر ویژگی‌های این عطر می‌توان به ماندگاری و قدرت پخش آن اشاره کرد. اگر به دنبال ادکلن زنانه خوشبو با قیمت مناسب ادکلن ساکریفایس یکی از ادکلن‌های زنانه مناسب است.

3. ادکلن تستر کوکو مادمازل

قیمت و خرید تستر اورجینال Coco Mademoiselle شانل زنانه حجم 100 میلی لیتر

شاید به جرعت بتوان گفت که تستر کوکو مادمازل همان عطری است که هر‌خانمی به آن نیاز خواهد داشت. اگر شماهم به دنبال خرید ادکلن زنانه ای با ساختار میوه‌ای، مرکبات، گیاهان معطر، وانیل و طبعی خنک و شیرین هستید تستر کوکو مادمازل شانل همان چیزی است که شما به آن احتیاج خواهید داشت. با توجه به رایحه‌ها و نت‌های این عطر شما می‌توانید از این ادکلن در فصل‌های گرم سال به ویژه در تابستان استفاده نمایید و احساس اعتماد بنفس و خوبی را به خود و دیگران منتقل کنید. همچنین شما می‌توانید نسخه تستر 100 میل کوکو مادمازل شانل را با قیمت بسیار مناسب از کالا بی کالا تهیه کنید.

4. تستر بلک اورکید تام فورد

تستر ادو پرفیوم تام فورد Black Orchid زنانه حجم 100 میلی لیتر

خیلی از خانم‌ها به دنبال خرید عطر زنانه ای، سنگین، شیک و لوکس هستند تا خاص‌تر از دیگران بنظر برسند و با ورودشان به یک مکان و یا جمع تمایزخود را نشان دهند. این عطر با رایحه ای گرم، تند و شیرینی که دارد حال‌ و هوای شرقی ای را در اطرافیانتان بوجود می‌آورد. درواقع این ادکلن یادآورنده خانم‌های اصیل و تجمل‌گرایی هستند که می‌شناسید. با اسپری کردن این تستر می‌توانید در نت‌های آغازی رایحه‌های مرکباتی چون ترنج، نارنگی و پرتقال را متوجه شوید؛ سپس در نت میانی آن بوی گل‌هایی چون روناسیان، یاسمین و گل یلانگ را احساس می‌کنید که به شما تمرکز و آرامش وصف نشدنی می‌دهد. در‌نهایت در نت‌‌های پایانی می‌توانید عود‌عربی به همراه بوی شیرینی وانیل و شکلات را برروی نبض خود احساس نمایید.

5. ادکلن مارک جوزف بیلایف بلک

ادوپرفیوم مارک جوزف بیلایف بلک Marc Joseph Belief Black زنانه حجم 100 میلی لیتر

اگر شما هم به دنبال خرید ادکلن زنانه خوشبو با قیمت مناسب خاص با ظاهری بسیار شیک و مدرن هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا حتما عطر مارک جوزف بیلایف بلک رو امتحان کنید. رایحه‌ای از جنس چوب سدر و وانیل در نت‌ اولیه می‌تواند یک سوپرایز جذاب برای شما باشد، رفته رفته در نت‌های میانی می‌توانید بوی گل رز و صد تومنی را استشمام کنید که به شما ممکن است احساس قدم زدن در یک فضای پراز گیاهان را بدهد.

6. ادکلن ریو کالکشن گوچی راش

ادوپرفیوم ریو کالکشن گوچی راش Rio Collection Gochi Rush زنانه حجم 100 میلی لیتر

اگر شماهم علاقه زیادی به رایحه‌های گیاه و چوب دارید و به دنبال خرید ادکلن‌های گرم و شیرین هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا ادکلن ریو کالکشن گوچی راش را انتخاب نمایید. چرا که این عطر در نت‌‌های آغازی خود بویی از گل فریزیا و گاردنیا به همراه هلو آزاد می‌کند که به شما انرژی مثبتی می‌بخشد، و در نت‌ میانی می‌توانید رایحه‌ای از گل رز، یاسمین و تخم گشنیز را احساس کنید تا شما بتوانید آرامشی را در خود و اطرافیانتان بوجود آورید. همچنین اگر به دنبال عطری هستید تا در عین احساس مثبت و آرامش تمرکز شما را افرایش دهد می‌توانید از این ادکلن در فصل‌‌های سرد سال استفاده نمایید.

7. خرید ادکلن جک وینز بانکوییت رژ 540

ادوپرفیوم جانوین بانکوییت رژ 540 Johnwin Banquet مردانه و زنانه حجم 100 میلی لیتر

اگر به دنبال یک رایحه‌ی شاهکار و به‌یاد ماندنی هستید تا از اسپری کردن آن برروی پوست، لباس و یا نبض خود احساس اعتماد‌ بنفس در شما بوجود آید و همچنین در اطرافیان  خود احساس خوبی را ایجاد کنید؛ ادکلن جک وینز بانکوییت رژ 540 همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید. این عطر خاص، با رایحه‌ای گرم و شیرین می‌تواند یک انتخاب خوب برای روزهای سرد سال باشد. شما می‌توانید در نت‌های اولیه بوی زعفران و بادام تلخ را بخوبی متوجه شوید و شما را به وجد آورد، و در نت‌های میانی می‌توانید با استشمام رایحه‌ی سرو و گل یاس احساس آرامش پیدا‌ کنید و در نهایت با بالا آمدن بوی کهربا و چوب می‌توانید یک تجربه خوب را از انتخاب و خرید ادکلن داشته باشید.

8. ادکلن الهامبرا الیویا

ادوپرفیوم الحمبرا الیویا Alhambra OLIVIA زنانه حجم 100 میلی لیتر

اگر شما‌ هم به دنبال ادکلن زنانه خوشبو با قیمت مناسب با رایحه‌ای اغواگرانه هستید و دوست دارید تا با اسپری کردن عطر خود نظرها را به سمت خود جلب کنید الهامبرا الیویا همان چیزی است که دنبال آن می‌گردید. با اسپری کردن این ادکلن بر‌روی نبض خود می‌توانید از رایحه‌ی گرم  و شیرین این عطر لذت ببرید و بوی گل یاس و زنجبیل را احساس کنید، همچنین در نت‌های بعدی می‌توانید با احساس بوی وانیل احساس آرامش خوبی را در خود ایجاد کنید و در نت‌‌ پایانی نیز با رایحه‌ی چوب و عنبر خاطره‌ای ماندگار را برای خود رقم بزنید.

9. ادکلن الهامبرا فیلوس پورا

ادوپرفیوم الحمبرا فیلوس پورا Alhambra philos pura زنانه و مردانه حجم 100 میلی لیتر

شاید به جرعت بتوان گفت که یکی از آن دسته محصولاتی که باعث به سر‌زبان آمدن برند الهامبرا شد، همین فیلوس پورا بوده است. اگر شما به دنبال رایحه‌ای شرقی و شیرین برای روز‌های سرد سال هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا حتما این ادکلن را انتخاب نمایید. با اسپری کردن این عطر می‌توانید رایحه‌ای از مرکباتی مثل ترنج، لیمو‌ترش و پرتقال را استشمام کنید تا احساس مثبتی در شما بوجود بیاید. همچنین در نت‌های بعدی می‌توانید با استشمام رایحه‌ای از جنس مشک و وانیل احساس گرم وشیرینی را تجربه نمایید. اگر به دنبال ادکلن زنانه با قیمت مناسب هستید فیلوس پورا یک انتخاب بی‌نظیر است.

10. خرید ادکلن الهامبرا باروک رژ 540

ادوپرفیوم الحمبرا باروک رژ Maison Alhambra Baroque Rouge 540 زنانه و مردانه حجم 100 میلی لیتر

گاهی اوقات، بعضی از آدم‌ها را می‌توانید با یک رایحه‌ی خاص بشناسید و به یاد آورید، الهامبرا باروک رژ همان ادکلن زنانه خوشبو با قیمت مناسب است که می‌تواند چنین احساسی را در اطرافیان شما بوجود آورد. با اسپری کردن این ادکلن می‌توانید در نت‌ اولیه آن با استشمام بوی یاس و زعفران گرمای خوبی را احساس کنید و در نت‌های میانی و پایانی با استشمام بوی صنوبر، کهربا و سرو آرامش خاصی را در خود و اطرافیانتان ایجاد نمایید. شما می‌توانید با خرید این ادکلن با رایحه‌ای تند و گرم در فصل‌های سرد سال تجربه بیاد ماندنی‌ای را برای خود و اطرافیانتان رقم بزنید.

11. ادکلن جانوین گودنس گلد دایموند

گودنس گلد دایموند GOODNESS Gold Diamond

اگر شما از آن دسته خانم‌هایی هستید که تمایل دارند تا در هر مکان و جمعی که وارد می‌شوند با رایحه‌ای نافذ و گیرا نظرها را به سمت خود جلب کنند جانوین گودنس گلد دایموند می‌تواند با رایحه‌ای گرم و شیرین یک گزینه خوب برای شما باشد. با اسپری کردن این ادکلن بر‌روی نبض خودتان می‌توانید روایحی چون لیموترش، ترنج، قهوه و بادام را استشمام کنید که به شما احساس گرم و شیرینی را هدیه می‌دهد. سپس در نت‌های بعدی با استشمام بوی گل‌های یاس و رز و سپس کاکائو و کهربا می‌توانید آرامش و احساس اعتماد به نفس خوبی را در فصول سرد سال تجربه کنید.

12. ادکلن جک وینز زین

ادو پرفیوم جک وینز زین Zin زنانه حجم 100 میلی لیتر

برند جک وینز یکی ازآن برندهای خاص و محبوب اماراتی است که بصورت تخصصی در زمینه تولید عطر و ادکلن فعالیت داره و معمولا محصولات خودش را با الهام گرفتن از محصولات معروف تولید می‌کند. ادکلن جک وینز زین هم با الهام از عطر زن از برند شیسیدو ژاپنی تولید شده است. این عطر با رایحه‌ای ملایم و خنک می‌تواند یک گزینه خوب برای تمامی فصول سرد و گرم سال باشد. شما می‌توانید با اسپری کردن این ادکلن بر روی نبض خود ابتدا رایحه‌ای از نارنج، پرتقال، گریپ فرود، آناناس و گل رز را استشمام کنید که به شما حال و هوای تازگی و انرژی را منتقل می‌کند. سپس در نت‌های بعدی با استشمام روایحی چون گل فریزیا، گاردنیا، بنفشه و عنبر و مشک احساس آرامش و ملایمی را در خود و اطرافیانتان ایجاد نمایید.

13. ادکلن ریو کالکشن جاسمین نویر

ادوپرفیوم ریو کالکشن جاسمین نویر Rio Collection Jasmin Noir زنانه حجم 100 میلی لیتر

چیزی تا پایان سال 1400 نمانده و رفته رفته با گرم‌تر دمای هوا آدمها دوست ‌دارند تا از عطرهایی با طبع خنک وملایم استفاده کنند؛عطرهایی که احساس تازگی و انرژی را در خود و دیگران ایجاد کند. ادکلن ریو کالکشن جاسمین نویر می‌تواند یکی از انتخاب‌های مناسب برای روزهای گرم سال باشد. با اسپری کردن این ادکلن برروی پوست و یا لباستان می‌توانید احساس طراوت و تازگی را از رایحه‌‌ی گل یاسمین و نت‌های سبز تجربه کنید. همچنین در نت‌های بعدی با استشمام روایحی چون گل یاسمین و بادام، شیرین بیان، دانه تونکا و عنر و مشک احساس آرامش مطلوب و بیاد ماندنی را در خود و اطرافیانتان احساس کنید. این عطر به قدری نافذ و ماندگار است که می‌تواند معرف شما به دیگران باشد و با استفاده از آن احساس اعتماد بنفس خوبی را تجربه کنید.

 
شاید این روزها پیدا کردن ادکلن زنانه با قیمت مناسب و کیفیت بالا کمی دشوار باشد، اما لیست بالا به شما کمک می‌کند تا انتخاب درستی داشته باشید. در دنیای مدرن امروزی، یکی از چیزهایی که جدا از پوشاک می‌تواند باعث تمایز شما در یک مکان و یا جمع، از سایر افراد شود استفاده از عطر و ادکلن است، اما انتخاب و خرید یک عطر بسیار کارمشکلی است و از طرفی خرید محصول اصل و اعتماد به یک فروشکاه عطر بسیار دشوارتر است. اگر شما هم برای انتخاب عطر و ادکلن خود دچار مشکل شده‌اید، نگران نباشید، همکاران ما در بخش مشاوره و فروش در کنار شما هستند تا شما را برای انتخاب بهترین‌ها راهنمایی کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *